Як відрегулювати карбюратор бензопили "Урал". Регулювання карбюратора бензопили урал.

Оптимальна робота бензопили неможлива без регулювання її карбюратора, що складається в підборі характеристик паливної суміші для різних режимів експлуатації. Загальні правила налаштування параметрів цього пристрою однакові для різних марок бензопил, проте регулювання карбюратора пили « Урал » має деякі особливості.
Вам знадобиться
  • - технічний паспорт бензопили;
  • - викрутка;
  • - набір гайкових ключів.
Інструкція
1
Ознайомтесь з правилами експлуатації бензопили , зазначеними в технічному керівництві. Перш ніж приступити до самостійної наладці карбюратора на новій пилі, запам'ятайте, які заводські настройки. Не рекомендується вносити зміни в роботу карбюратора, поки двигун не відпрацює кілька годин з настройками, виставленими виробником.
2
Почніть регулювання в режимі холостого ходу. Запустіть двигун і дайте йому попрацювати на малих обертах. За допомогою регулювального гвинта карбюратора добийтеся, щоб двигун набирав обертів стійко, а ланцюг при цьому не переміщалася по шині.
3
Перейдіть на середні обороти. Якщо двигун починає диміти, частково закрутіть гвинт, що зробить суміш більш бідною. Димлення після збіднення суміші має припинитися, а обороти двигуна зростуть. Досягніть, щоб при різкому натисканні на важіль дроселя двигун набирав обертів швидко і без ривків.
4
Перевірте прийомистість двигуна пилки. Встановіть мінімальні обороти, для чого буде потрібно відкрутити гвинт регулювання. Тепер різко натисніть на важіль до кінця і витримайте його в такому положенні не менше трьох секунд. Якщо двигун глухне або занадто повільно збільшує обороти, поступово відгвинчуйте гвинт. Вибравши оптимальний режим роботи, надійно фіксуйте регулювальний гвинт контргайкою.
5
Для знову придбаної пилки, що не налаштованої на максимальну потужність і не пройшла обкатку, також зробіть регулювання карбюратора, послідовно змінюючи положення гвинта карбюратора. Пам'ятайте при цьому, що при відкручування гвинта суміш збагачується, а при частковому закручуванні вона стає біднішим.
6
Остаточну регулювання карбюратора зробіть після трьох-чотирьох годин роботи бензопили в реальних робочих умовах, тобто при пилянні деревини.