Як підібрати стрижку до лиця. Як визначити тип особи.

Яка стрижка підійшла б вам найбільше? Адже ні для кого не секрет, що за допомогою добре і правильно підібраною стрижки можна як підкреслити індивідуальну принадність вашого обличчя, так і підкоригувати недоліки. Стрижок існує безліч, і на що слід звернути увагу перш ніж відправлятися до перукаря?
Інструкція
1
Перш за все варто визначитися зі своєю формою обличчя. Приберіть волосся назад і неупереджено оціните пропорції. Власницям довгих і вузьких осіб, з маленьким підборіддям і високим чолом слід відмовитися від ідеї відрощувати довге волосся. Втім, занадто короткі носити також не варто - ідеальною зачіскою для такого тендітного личка є трохи подовжений боб. Його довжина повинна закінчуватися десь на середині шиї. Краще постригти такий боб шарами - він буде виглядати пишніше, що врівноважить маленьке і худе обличчя. Чубчик прекрасно коректує витягнуті обличчя, причому відмінно виглядають як і рівні густі чубчика, так і асиметричні і градіурованние. Власницям худих осіб не можна носити прямі проділи (це на випадок, якщо ви вирішите не робити чубчика, волосся краще прибирати набік.
2
Круглолицим дамам чудово підійдуть градуйовані чубчика і волосся середньої довжини. Градуйовані і досить короткі - теж прекрасний варіант. Волосся "драбинкою" злегка відвернуть увагу від круглого особи, вам відмінно підійде каре з подовженим пасмами з боків особи і досить короткими на потилиці. Також дівчатам з круглим обличчям відмінно підійдуть гладкі і досить довге волосся, розділені на прямий проділ або прибрані набік. Можна зробити косу чубок - тоді пропорції обличчя стануть набагато вже.
3
Якщо у вас досить масивна нижня частина обличчя, то спробуйте врівноважити її чубчиком - довжиною вона повинна бути приблизно до брів, бажано досить густою і щільною. Допустима плавна форма півколом - з боків чубчик може бути трохи довшими, ніж посередині.
4
Така форма (м'який півколо) чубчика також йде тим, чиє обличчя нагадує трикутник або сердечко, правда довжина волосся повинна бути трохи коротше. Ідеальна зачіска - це пишне каре або боб, кінці якого краще укладати всередину. Для більшої пишності слід стригти волосся шарами, тоді вони будуть відмінно згладжувати гострі риси обличчя.
5
Повезло тим, чиє обличчя овальне від природи - їм можна вибирати практично будь-які стрижки, експериментувати з довжиною волосся і формою челок. Таким дівчатам йдуть і пишні каре, і довгі гладке волосся, і зовсім короткі стрижки, які навряд чи підійдуть власницям яких-небудь з перерахованих вище форм особи.