Як лікувати забій нирки. Як лікувати нирки в домашніх умовах.

Незважаючи на те, що в силу свого анатомічного розташування нирки достатньо захищені м'язами попереку, ребрами і хребцями, вони можуть мати закриті ушкодження, що виникають при ударах, спортивних травмах і дорожніх аваріях. Це досить серйозне захворювання, тому лікувати забій нирки слід негайно і при появі перших симптомів звернутися до лікаря.
Інструкція
1
Забій нирки проявляється практично відразу після травми. Для забій а нирок характерні помірні тупі, гострі, колікообразние болю, часто з іррадіацією в область паху. Вони також можуть супроводжуватися нудотою, блювотою здуттям живота, симптомами і підвищенням температури. Ці ознаки можуть стати причиною помилки при діагностиці. Якщо ви відчуваєте виражений біль, розлад сечовипускання, при цьому поперекова область припухла і в сечі з'явилася кров, то негайно викличте швидку допомогу або зверніться до фахівця-уролога в поліклініку, навіть якщо ваш загальний стан слабо порушено.
2
Пройдіть медичне обстеження, зробіть рентгенівський знімок нирки , ультразвукове дослідження, сцинтиграфію. Покажіть результати обстеження лікаря-уролога і строго виконуйте всі його розпорядження.
3
Легка внутрішня травма нирок - забій, яка не загрожує пошкодженням внутрішніх органів, не супроводжується профузним кровотечею, не вимагає хірургічного втручання і може обійтися без госпіталізації. Проведіть консервативне лікування: протягом 2-х тижнів дотримуйтесь постільний режим. Приймайте гемостатические і антибактеріальні препарати, анальгетики та нестероїдні протизапальні засоби.
4
Холод може зменшити біль і зняти крововилив. Робіть холодні компреси, прикладайте на область нирок змочений у крижаній воді рушник, починаючи з 2-3 дня після травми, проводите физиолечение - опромінення нирок магнітним полем. Якщо забій незначний і болі пройшли, то тривалість консервативного лікування можна обмежити 8-10 днями.
Зверніть увагу
Після легкої травми - забиття нирки майже завжди повертаються в нормальний стан і продовжують функціонувати в звичайному режимі, якщо до цього не було попереднього ураження цього органу: гідронефрозу, кісти або пухлини.