Як полегшити вушну біль.

Біль в вусі сама по собі не є небезпечною для життя, але все одно при її виникненні потрібно негайно звертатися до лікаря. Адже навіть банальний отит може ускладнитися бактеріальним зараженням і привести до вельми неприємних ускладнень. Тільки кваліфікований лікар здатний призначити відповідні антибактеріальні препарати і допомогти впоратися з проблемою. Але є способи, які дозволяють полегшити біль до візиту до фахівця.
Вам знадобиться
  • - тепла вода;
  • - вата;
  • - спирт;
  • - вощений папір;
  • - бинт;
  • - марля, вазелін або дитячий крем;
  • - сіль;
  • - нашатирний спирт;
  • - камфорне масло;
  • - цибуля.
Інструкція
1
Якщо вухо ломить, в нього «стріляє», відчувається сильний біль, а під рукою немає ніяких ліків, можна обійтися дуже простим засобом. Нагрійте воду так, щоб вона стала теплою. Скрутіть з вати джгутик і умочіть туди. Потім вставте її в вухо. Тільки вода ні в якому разі не повинна бути гарячою. Джгутик потримайте в вусі секунд 20-30, поки не охолоне. Ви повинні відчути приємне тепло. Коли вата трохи охолоне, повторіть процедуру. І так - кілька разів поспіль. Якщо будете прогрівати вухо досить часто, біль пройде.
2
Добре допомагає зняти вушну біль компрес. Зробити його зовсім нескладно. Промажьте шкіру навколо вуха вазеліном або жирним дитячим кремом. Розведіть звичайний або камфорний спирт з водою в пропорції 1 до 1 і змочіть в розчині чисту марлю. Віджавши, прикладіть до області навколо вушної раковини, але не закривайте вушної прохід. Зверху покладіть шматок вощеного паперу або целофан, на нього - вату. Все закріпіть бинтом або теплим шарфом. Компрес тримайте пару годин, при необхідності робіть кілька разів на день. Але на ніч не залишайте.
3
Є ще один старовинний рецепт для полегшення болю у вусі. Це засіб ще й лікує. Розчиніть 1 столову ложку крупної солі в 1 літрі води. В іншій ємності добре змішайте 100 г 10-процентного нашатирного спирту і 10 г камфорного масла. З'єднайте з сольовим розчином і збовтайте. Спочатку з'являться білі пластівці, треба збовтувати доти, поки вони не зникнуть. Намочіть в мікстурі шматочок вати, злегка відіжміть і закладіть в хворе вухо. Зберігати засіб можна цілий рік.
4
На деякий час знімає біль звичайний лук. Візьміть невелику цибулину, розріжте на шматочки і зваріть до м'якості. Цибульний відвар не виливайте, протріть їм вушну раковину. Потім покладіть у вухо зварений лук і чекайте. Через 15 хвилин біль повинна вщухнути, але незабаром вона повернеться, тому закладати варену цибулю доведеться постійно, поки не з'явиться можливість відвідати лікаря.