Як увійти в командний рядок в Windows 7.

Системна програма «Командний рядок» йде в комплекті з кожною ОС сімейства Windows. Якщо ще в Windows XP можна легко запустити цю утиліту, для Windows Seven це правило вже не працює.
Інструкція
1
Запуск «командного рядка» в останніх версіях операційних систем сімейства Windows відрізняється особливим рівнем захисту. При запуску системної утиліти на екрані з'являється попередження про запуск з правами адміністратора. Працювати з-під адміністратора не завжди безпечно. Наприклад, в Linux-платформах для адміністратора при установці системи необхідно вибрати пароль, інакше інсталятор завершить поточну операцію.
2
Найпростіший спосіб запуску вище означеної програми полягає у використанні аплету «Виконати». Відкрийте меню «Пуск» і запустіть його, іноді в меню цього рядка немає. Щоб відобразити цей елемент, необхідно перейти до властивостей меню. Для цього натисніть правою кнопкою миші на вільному місці і виберіть пункт «Властивості».
3
У вікні, перейдіть до вкладки «Меню« Пуск »» і натисніть кнопку «Налаштувати». У списку поставте відмітку напроти пункту «Команда« Виконати »» і двічі натисніть кнопку «ОК».
4
Тепер знову відкрийте меню «Пуск», натисніть кнопку «Виконати» і в порожньому полі вікна введіть команду cmd. Потім натисніть клавішу Enter або кнопку «ОК». Перед вами з'явиться темне вікно додатка «Командний рядок».
5
Інший спосіб не менш простіше попереднього. Вам достатньо відкрити меню «Пуск», клікнути лівою кнопкою миші в пошуковому рядку і ввести слово «Командна» або команду cmd. Серед результатів пошуку ви побачите заголовок потрібної програми. Для її запуску клацніть лівою кнопкою миші по заголовку.
6
Буває так, що вище означені способи не дають потрібних результатів. У такому випадку рекомендується скористатися засобами пошуку «Провідника Windows». Для цього необхідно відкрити будь-яке вікно, перейти до системного диску і натиснути клавіші Ctrl + F. У пошуковому рядку введіть cmd.exe і натисніть клавішу Enter.