Як налаштувати звук в Windows Vista.

В операційній системі Windows Vista передбачено безліч можливостей для зміни різних налаштувань, щоб кожен користувач міг адаптувати інтерфейс для роботи максимально підходящим йому чином. Зокрема, це стосується налаштування звуку і вибору індивідуальних звукових ефектів, супроводжуючих події.
Інструкція
1
Кожного користувача Windows Vista відрізняє своя специфіка роботи з комп'ютером. Тому політика цієї операційної системи полягає в гнучкій настройці параметрів, що дозволяє більш індивідуально побудувати інтерфейс і звуковий супровід для роботи, тим самим збільшивши ефективність своєї праці.
2
Для настройки звуку відкрийте «Панель управління». Це можна зробити через стартову кнопку «Пуск». На панелі зайдіть у розділ «Обладнання та звук».
3
У вікні, ви побачите всі пристрої, що використовуються під час роботи системи. Знайдіть розділ «Звук», він містить три підрозділи: «Налаштування гучності», «Зміна системних звуків» та «Управління звуковими пристроями».
4
У віконці «Гучність», яке з'являється при виборі першого підрозділу, за замовчуванням є два регулятора звуку . Перший, під назвою «Пристрій», відповідає за відтворення звуку через колонки або навушники. Другий, «Звуки Windows», управляє гучністю системних звуків системи, які супроводжують різні події. Цю настройку можна викликати також з правої нижньої частини екрану на панелі завдань.
5
Підрозділ «Зміна системних звуків» управляє налаштуванням звукових ефектів Windows. За умовчанням встановлена стандартна звукова схема, яку можна змінити. Для цього на вкладці «Звуки» виберіть зі списку «Програмні події» потрібний рядок, потім бажану мелодію зі списку «Звуки».
6
Додавати власні звукові файли можна за допомогою кнопки "Обзор". Також настройка надає можливість прослухати обраний запис натисканням кнопки «Перевірити». Крім стандартної схеми звуку в Vista передбачено повну відсутність звукового супроводу, який можна встановити вибором схеми «Без звуку ». По завершенні зміни налаштувань натисніть «Застосувати» і закрийте вікно.
7
Третій підрозділ називається «Управління звуковими пристроями». Тут на вкладках «Відтворення» або «Запис» ви можете налаштувати нові звукові пристрої або змінити параметри вже існуючих. Для цього виберіть пристрій зі списку і натисніть "Властивості". Змінені параметри можна перевірити по команді «Налаштувати». По закінченні роботи натисніть «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу.
8
Закрийте Панель управління.