Як перенести інформацію з жорсткого диска на інший диск. перенести файл підкачки.

Для підвищення ступеня збереження інформації рекомендують копіювати важливі файли на інші носії. Перенести дані з одного жорсткого диска на інший можна кількома способами. Іноді для цього потрібно відразу два комп'ютери.
Вам знадобиться
  • - Хрестова викрутка.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - підключити до одного стаціонарного комп'ютера обидва жорсткий диска. Вимкніть ПК і відкрийте системний блок. Найчастіше для цього необхідно викрутити 2 або 3 шурупа і зняти ліву стінку корпусу. Вивчіть наявні роз'єми для підключення накопичувачів.
2
Виберіть потрібні коннектор (IDE або SATA). Підключіть до нього другий жорсткий диск. З'єднайте з накопичувачем кабель живлення. Увімкніть комп'ютер і утримуйте клавішу Delete. Дочекайтеся запуску меню BIOS.
3
Відкрийте вкладку Boot Options і переконайтеся в тому, що завантаження буде виконана з вашого основного вінчестера. Змініть параметри завантаження, якщо в цьому є необхідність. Збережіть налаштування BIOS і перезавантажте комп'ютер. Зачекайте, поки завершиться запуск операційної системи.
4
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виберіть перший жорсткий диск. Знайдіть файли, які необхідно перенести на інший вінчестер. Виділіть їх лівою кнопкою миші, затиснувши клавішу Ctrl. Тепер клікніть по будь-якому виділеному файлу правою кнопкою миші і виберіть пункт "Копіювати".
5
Відкрийте ще одне вікно меню «Мій комп'ютер» і перейдіть до списку папок другого вінчестера. Знайдіть потрібний каталог, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вставити». Дочекайтеся завершення копіювання файлів. Якщо ви хочете перемістити дані, а не скопіювати, то після вибору потрібних файлів виберіть пункт «Вирізати».
6
Якщо між вашими комп'ютерами налаштована локальна мережа, то можна перемістити файли без вилучення жорсткого диска. Створіть на другому ПК будь-яку папку і клацніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Загальний доступ». Дозвольте повний доступ (читання і запис) до цього каталогу.
7
На другому ПК натисніть клавіші Win + R і введіть команду \ 101.10.15.1. Цифри означають IP-адресу мережевого адаптера другого комп'ютера. Після відкриття списку доступних папок виберіть недавно створений каталог і скопіюйте в нього потрібні файли.
Для переміщення або копіювання інформації з одного жорсткого диска на інший носій можна скористатися як повністю автоматичним способом за допомогою спеціальних програм, так і напівавтоматичним способом, використовуючи стандартний файловий менеджер «Провідник».
Вам знадобиться
  • - операційна система сімейства Windows;
  • - програмне забезпечення Paragon Partition Manager.
Інструкція
1
Найпростішим способом копіювання інформації з одного жорсткого диска на інший є звичайне дублювання інформації за допомогою «Провідника» або будь-якого іншого файлового менеджера. Щоб зробити таку операцію, досить виділити всі папки та файли на диску-джерелі і натиснути клавіші Ctrl + C (Ctrl + Insert) для копіювання. На диску-приймачі необхідно натиснути клавіші Ctrl + V (Shift + Insert) для вставки.
2
Можна вчинити трохи інакше і скористатися спеціальною програмою, наприклад, Paragon Partition Manager. Заздалегідь передбачається, що жорсткий диск-приймач повинен бути такого ж розміру або більшого обсягу в порівнянні з диском-джерелом.
3
Після установки програми запустіть її. У вікні "Меню швидкого запуску» натисніть кнопку «Режим для досвідчених користувачів».
4
В головному вікні програми натисніть верхнє меню «Майстра» і виберіть зі списку пункт «Копіювати жорсткий диск». У вікні "Ласкаво просимо в Майстер копіювання жорсткого диска » натисніть кнопку «Далі».
5
У наступному вікні «Вибір вихідного жорсткого диска для копіювання» виділіть диск, з якого буде проводитися копіювання матеріалів, і натисніть кнопку «Далі».
6
У вікні «Вибір цільового жорсткого диска » виділіть диск, на який буде проводитися копіювання матеріалів (диск-приймач) і натисніть кнопку «Далі».
7
У наступному вікні «Установка параметрів копіювання» поставте відмітку напроти пункту «Прямий доступ до секторів жорсткого диска ». Потім натисніть кнопку «Далі».
8
Перед вами з'явиться вікно, в якому буде відображатися процес копіювання файлів і папок. Для переходу до наступного вікна натисніть кнопки «Далі», а потім «Готово».
9
В головному вікні програми натисніть верхнє меню «Зміни» і виберіть пункт «Застосувати зміни». На запит програми про внесені зміни дайте відповідь позитивно, натиснувши кнопку «Так». Потім відбудеться остаточне копіювання даних обраного диска .
10
При установці даної програми на іншому комп'ютері можна відновити дані, збережені як образ жорсткого диска .