Як побудувати будинок своєї мрії.

Як приємно малювати в мріях розкішний особняк на березі моря або затишний будиночок , оточений шедеврами ландшафтного творчості. Переваги у всіх різні, але підхід до будівництва будинку повинен бути один. Перш ніж витрачати всі свої заощадження на покупку матеріалу і пошук робочої бригади, складіть чіткий план для перетворення мрії в реальність.
Інструкція
1
Вирішіть, який саме будинок ви хочете. Погортайте каталоги, подивіться фотографії в інтернеті і катайтеся по околицях. Можливо, десь то ви побачите проект, який надихне вас. Якщо ви заплуталися в своїх бажаннях, то спробуйте систематизувати свої переваги. Уявіть, архітектура якої епохи вас особливо вражає, задумайтеся про поверховості та плануванні. Краще розрахувати все заздалегідь, ніж міняти проект під час будівництва.
2
Обміркувавши всі тонкощі майбутній споруди, зверніться до архітектора, щоб вам склали детальний проект. Не шкодуйте коштів на оплату послуг професіонала, в надії, що впораєтеся самостійно. Ретельне планування і розрахунок матеріалів, убережуть вас від непередбачених витрат. Архітектор врахує всі ваші бажання, і в результаті ви дійсно отримаєте будинок своєї мрії. Обговоріть всі деталі майбутнього будівництва, зробіть начерк того будинку, який ви тримаєте в голові. Не забудьте про ландшафтний оформленні ділянки. Варто проконсультуватися з фахівцем цього профілю.
3
Знайдіть бригаду будівельників. Перегляньте кілька оголошень і порівняйте ціни. Ще краще, якщо фірма покаже вам фотографії виконаних раніше робіт, щоб ви могли оцінити можливості ймовірних виконавців вашої мрії.
4
Обговоріть з будівельниками складений проект і узгодьте кількість матеріалів. Буде незайвим купувати їх спільно. Будівельники зможуть порадити вам, орієнтуючись на якість матеріалів, а ви виберете те, що відповідає вашим смаком.
5
Не забувайте, що крім зовнішнього вигляду будинку ви повинні потурбуватися і про свій комфорт. У будинок потрібно провести необхідні комунікації: світло, опалення, воду, газ і каналізацію. Підключення всіх цих послуг необхідно узгодити з керівними інстанціями.
Корисна порада
Якщо є можливість довірити все будівництво - від підготовки проекту до інженерних робіт, однієї архітектурної фірмі, не втрачайте такий шанс. Це позбавить вас від неузгодженості з робітниками. До того ж, архітектурна фірма може взяти на себе всі проблеми з оформлення документації для дому. Ви можете укласти договір на виконання окремих робіт або на ведення тільки однієї частини будівництва. Все залежить від суми, яку ви готові витратити.