Як скласти резюме начальнику відділу.

Посада начальника відділу відноситься до керівних, тому передбачається, що здобувач має досить великим досвідом і йому є, що розповісти про себе. Це робоче місце відрізняється високим рівнем повноважень і відповідальності, підвищеної зарплатою, тому влаштуватися на нього досить складно. Резюме керівника має свої особливості.
Інструкція
1
Перед тим, як скласти резюме начальнику відділу , слід ознайомитися з загальними правилами оформлення та написання даного документа. Це інформацію знайдіть в інтернеті. Перегляньте зразки подібних документів, проаналізуйте їх. Врахуйте, що у вашому резюме всі розділи будуть становити великий інтерес для роботодавця: і освіта, і досвід роботи і ті навички, якими ви володієте.
2
Існує аксіома, яка свідчить, що резюме повинно уміщатися на одній, максимум, на двох сторінках машинописного тексту. Але не варто використовувати всілякі хитрощі на кшталт зменшення розмірів полів і шрифту, щоб вмістити перелік своїх заслуг у цей розмір. Для керівній посаді кадровики і керівники підприємства, швидше за все, зможуть зробити виняток. Не біда, якщо ваше резюме займе кілька листів, якщо воно буде структуровано, його буде легко сприймати і читати.
3
Напишіть про освіту, яке ви отримали. Виділіть те, яке більше відповідає профілю тієї посади, яку ви хочете зайняти. Перерахуйте всі курси підвищення кваліфікації, навчання в економічних школах, тренінги, які ви відвідували.
4
Так само, як і у всіх резюме, у вашому резюме на посаду начальника відділу , відомості про досвід роботи перерахуйте в зворотному хронологічному порядку, починаючи з останнього місця роботи. Відобразіть в документі тільки ті моменти, які безпосередньо стосуються вашої діяльності на кожному конкретному підприємстві. Вкажіть терміни, в які ви працювали, назва підприємства, займану посаду, кількість людей, що знаходяться у вашому підпорядкуванні.
5
Перерахуйте все, що входило у ваші обов'язки і коротко охарактеризуйте результати вашої діяльності. Використовуйте кількісні оцінки своїх виробничих результатів. Якщо вам уже за 40 років і у вас досить великий досвід, ви можете особливо не вдаватися в подробиці про свої перші місцях роботи, особливо в тих випадках, якщо вони не відповідають тим профілем, за яким ви працюєте в даний час.
6
Свої ділові та людські якості можете докладно не розписувати - всім ясно, що поганого про себе ви не напишіть. Кращою рекомендацією буде опис вашої діяльності та перерахування ваших досягнень. Ви можете тільки згадати ступінь володіння іноземними мовами. Вміння користуватися комп'ютером для керівника - вимога за замовчуванням, тому це можна навіть не згадувати.
Зверніть увагу
Перевірте текст резюме на орфографічні і граматичні помилки. У тих досягненнях, які ви перерахуєте в тексті резюме, можуть засумніватися, якщо він буде безграмотним.