Як скласти резюме виконроба.

Прораб означає «виконавець робіт». Це дуже затребувана будівельна спеціальність і, навіть, незважаючи на кризу, залишитися без роботи хорошому, грамотному і досвідченому виконробу не загрожує. Але, в будь-якому випадку, правильно складене резюме підвищить ваші шанси знайти стабільну і високооплачувану роботу.
Інструкція
1
Перед тим як скласти резюме виконроба, почитайте загальні правила оформлення і складання цього документа. Врахуйте ці вимоги при складанні свого резюме .
2
Одним з основних вимог, які пред'являються до виконроба м при працевлаштуванні, є навіть не стільки досвід, скільки спеціальну освіту. Його підтвердить наявність диплома про закінчення будівельного технікуму чи інституту. Навіть якщо у вас ще немає досвіду роботи виконробом, але є такий диплом, все одно не відмовляйтеся від написання резюме і своїх претензій на це місце. Часто роботодавець пропонує попрацювати випускнику з півроку майстром, а потім переводить його на заявлену в резюме посаду.
3
Важливе місце в резюме виконроба складає опис досвіду роботи. Цей розділ, для зручності співробітників кадрової служби, пишіть в зворотному порядку. Починаючи зі свого останнього місця роботи. Для кожного з них вкажіть термін і займану в цей період посаду. Перерахуйте свої посадові обов'язки.
4
Крім стандартних: перевірка робочої документації, складання заявок на будівельні матеріали, розробка графіків виробництва будівельно-монтажних робіт, контроль за їх ходом і якістю, вкажіть додаткові обов'язки, які будуть затребувані в престижних будівельних компаніях. До них відносяться участь та відвідування виставок і конференцій, присвячених сучасним будівельним матеріалам і технологіям.
5
У відомостях про свої особисті якості, вкажіть ті з них, які необхідно мати хорошого виконробу: вміння залагоджувати конфлікти, самостійно приймати рішення, наполегливість у досягненні цілей, здатність до самонавчання і взяття відповідальності на себе. Ці якості потрібні будь-якому менеджеру, яким і є виконроб за своєю суттю.
6
Якщо ви вмієте користуватися комп'ютером та спеціальним програмним забезпеченням, знаєте іноземні мови, то обов'язково вкажіть це у своєму резюме . Це буде для вас додатковим плюсом.
7
Обсяг резюме повинен бути невеликим, сам текст - простим і зрозумілим. Навіть якщо ваша робота пов'язана з будівництвом, не нехтуйте орфографією і перевірте резюме на граматичні та стилістичні помилки перш, ніж відправляти його.