Як накачати прес за 10 хвилин.

Живіт є проблемною зоною у багатьох людей в світі, адже саме він не має кісткового корсета і м'язам просто нема за що триматися. Накачати прес можливо тільки регулярними тренуваннями, і десяти хвилин в день для цього цілком достатньо.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах і упріться ними в підлогу. Руки покладіть за голову. Робіть підйоми корпусу на видиху, скорочуючи м'язи черевного прес а. Спина при цьому повинна бути округлої, підборіддя не притиснутий до грудей. Зробіть тридцять - сорок повторів.
2
З того ж вихідного положення піднімайте корпус, торкаючись ліктем протилежного коліна. При кожному підйомі змінюйте лікоть і коліно на інші, повторіть вправу по двадцять разів на кожну сторону.
3
Не змінюючи вихідного положення, злегка розставте ноги (щоб між ними була відстань не менш тридцяти сантиметрів). Покладіть долоні одну на іншу і тягніться за витягнутими руками вперед, заводячи їх якнайдалі таза. При цьому не опускайтеся на підлогу при поверненні. Повторіть сорок разів.
4
Ляжте на спину, підніміть ноги і зігніть їх в колінах. Руки покладіть під таз. З цього положення тягніть коліна до грудей, піднімаючи при цьому таз. Ця вправа задіє м'язи нижнього прес а. Повторіть, не менше двадцяти разів.
5
Лежачи на спині, підніміть ноги (можна злегка зігнути в колінах), руки - під тазом. Виштовхуйте таз вгору, напружуючи м'язи живота. При це намагайтеся робити це плавно. Повторити двадцять разів.
6
З положення лежачи на спині зігніть коліна і покладіть обидві ноги на праву сторону. Ліву руку покладіть за голову, праву - на живіт. Тягніть лікоть лівої руки до ніг, піднімаючи корпус. Повторіть п'ятнадцять разів і змініть сторону.
7
Зігніть ноги в колінах, руки підведіть до ніг. На видиху розведіть руки і випряміть ноги, не торкаючись ні одними, ні іншими статі. Повторіть двадцять разів.
Зверніть увагу
Якщо на животі є жирові відкладення, то одними вправами від них не позбутися. Перейдіть на правильне харчування і не їжте після семи вечора. Поступово жир почне йти, а накачані м'язи будуть помітні через кілька місяців.
Корисна порада
Виконуйте вправи щодня через дві години після їди або за півгодини до. Перші результати ви помітите вже через місяць.