Як поставити газель на маршрут. газель на маршруті бізнес.

Комерційна діяльність з перевезення пасажирів в нашій країні регулюється нормативними актами і законами РФ. Якщо ви хочете поставити « ГАЗель » на маршрут, то необхідно спочатку отримати транспортну ліцензію в місцевих органах муніципального управління.
Інструкція
1
Федеральний закон N 80-ФЗ від 2 липня 2005 регламентує перевезення пасажирів на комерційній основі. Зокрема, діяльність і організацію маршрут ного таксі. Згідно з цим законом, в даний час ліцензуванню підлягає комерційна діяльність автомобільного транспорту, обладнаного для перевезень 8 і більше осіб.
2
Щоб гарантовано отримати транспортну ліцензію, вам необхідно дотримуватися деякі вимоги. А саме: - виконувати всі передбачені відповідними нормативними актами норми і вимоги; - дотримуватися вимог правил експлуатації транспортних засобів; - ваше автотранспортний засіб повинен належати вам на праві власності; - мати в штаті ІП кваліфікованих працівників, які пройшли атестацію ГИБДД.
3
Вам необхідно подати заяву про надання ліцензії до відповідного муніципальний орган. Потім приступайте до збору необхідних документів. Вам знадобляться: - нотаріально завірені копії установчих документів (статуту або установчого договору), свідоцтва про державну реєстрацію як індивідуального підприємця, свідоцтва про постановку на облік в податковому органі, документів про реєстрацію «ГАЗелі»; - посвідчення з безпеки дорожнього руху (оригінал) ; - платіжне доручення, яке підтверджує сплату ліцензійного збору (оригінал).
4
Після надання всіх перерахованих вище документів, вам необхідно набратися терпіння. Процедура оформлення ліцензії за термінами може затягнутися до 30 днів, по закінченню яких ліцензує орган приймає рішення. Одночасно з ліцензією вам видадуть ліцензійну картку терміном на 5 років, яка постійно повинна знаходитися на маршрут ном таксі.
5
Основний документ отримано! Тепер вам необхідно оформити новий маршрут. Такими питаннями займається департамент транспорту адміністрації міста.
Корисна порада
Майте на увазі, що в департаменті транспорту вам можуть відмовити в оформленні нового маршруту, замотивувати це різними доводами. Зате запропонують працювати по одному з вже існуючих.