Як зробити аварійку.

Система аварійної світлової сигналізації, звичайно, необхідна в автомобілі, але не всі моделі ВАЗ її передбачають. Щоб встановити аварійку на свій автомобіль, не обов'язково звертатися в сервіс, цілком можна впоратися самостійно.
Вам знадобиться
  • - нове реле;
  • - кнопка 6-контактна;
  • - колодка;
  • - пассатижи;
  • - дроти;
  • - ізолента.
Інструкція
1
У першу чергу для підключення аварійної сигналізації зніміть ті прилади, які заважають дістатися до реле поворотів, зніміть саме реле. Зверніть увагу, до нього підключені блакитний, фіолетовий і здвоєний помаранчевий дроти. Позначте їх, щоб не сплутати і не втратити.
2
Візьміть нове реле, краще брати більш сучасне цифрове, ніж аналогове 231.3747. Подивіться, в реле є 4 ніжки, тому вам знадобиться відповідна за формою 6-контактна колодка (використовувати в ній ви будете тільки 4 контакти).
3
Розподіліть дроти. З 1 контакту направте провід на контакт кнопки №4 аварійки, до другого контакту підключіть фіолетовий провід, до третього - блакитний, а на четвертий зробіть «масу» (провід з круглою клемою на кінці, який закріпіть на шпильці кріплення реле).
4
Візьміть шестиконтактних кнопку і знайдіть колодку правого 3-ричажніка, візьміть з неї дроти і підключіться до колодки, що йде з-під панелі. Схема тут буде виглядати наступним чином: 1 контакт- блакитний провід трехричажніка, 2 контакт- помаранчевий дріт від старого реле, контакт 3 - чорно-блакитний дріт з колодки трехричажніка, 4 контакт до першого контакту реле, 7 контакт з'єднайте з фіолетовим проводом, на 8 контакт простягніть постійний «плюс», підключіться до дроту на блоці запобіжників, на якому навіть при вимкненому запаленні завжди є напруга. На останній провід краще додати запобіжник 8 ампер.
5
Довжину проводів підбирайте відповідно до місця, в якому будете встановлювати кнопку вимикання аварійної сигналізації. Саме в це місце і протягніть всю «косу». Можете одягнути клеми прямо на кнопку, а можете використовувати спеціальну колодку. Після того, як все буде підключено - зберіть всі прилади, поставте панель і перевірте систему на працездатність.