Як розібрати зарядку.

Бувають ситуації, коли в дорозі потрібно терміново зарядити мобільний телефон, ноутбук, фотоапарат або іншу цифрову техніку. Це можна зробити за допомогою зарядного пристрою. Однак запобіжник зарядки може раптово перегоріти. У такому випадку потрібно розібрати корпус і замінити перегоріла деталь на аналогічну нову.
Вам знадобиться
  • - набір часових викруток;
  • - гострий канцелярський ніж;
  • - новий запобіжник;
  • - клей.
Інструкція
1
Постеліть на стіл світлу тканину або аркуші білого паперу. На них легко помітні маленькі болтики та запчастини. Увімкніть настільну лампу. Уважно розгляньте зарядку і визначте тип з'єднання частин корпусу. Якщо деталі зарядного пристрою з'єднані між собою шурупами, їх потрібно акуратно викрутити. Зазвичай в автомобільних зарядках використовуються болтики з хрестовим капелюшком.
2
викручувати шурупи плавно і акуратно. Пластикова різьблення дуже тендітна. Якщо болт туго піддається, то зробіть кілька оборотів у зворотний бік і продовжуйте викручувати. Також шуруп може прокручуватися на одному місці. У цьому випадку потрібно акуратно підчепити капелюшок болта шилом або тонкої голкою, одночасно продовжуючи крутити викруткою.
3
Знайдіть всі пластикові засувки, які тримають корпус. Вони можуть бути прихованими і закритими. Якщо на вашій моделі зарядки засувки відкриті, то акуратно видавіть з пазів язички. Якщо засувки закриті, натисніть на корпус в тих місцях, де вони розташовуються. Акуратно подденьте вістрям плоскої викрутки верхню частину і зніміть її.
4
Набагато складніше буде отримати доступ до нутрощів в тому випадку, якщо зарядка одноразова, а її корпус литий. Тоді доведеться різати пластик. Акуратно гострим ножем відріжте одну з частин пластикового корпусу. Будьте дуже обережні і уважні, щоб не порушити нутрощі зарядки при різанні. Після заміни запобіжника доведеться склеїти обидві частини. Пам'ятайте, що використання відремонтованої одноразової зарядки може призвести до короткого замикання, оскільки такі зарядні пристрої не розраховані на ремонт і довгострокову експлуатацію.
5
Якщо під рукою немає запобіжника, а відремонтувати зарядний пристрій потрібно в найкоротший термін, використовуйте звичайну дріт. Замкніть їй контакти роз'єму для запобіжника. Після цього зарядка буде знову працювати. Врахуйте, що цим способом можна користуватися тільки в крайньому випадку! Слід встановити запобіжник при першій же можливості.
Бінокль є постійним супутником мисливців, військових, мандрівників і туристів. Малопотужні пристрої використовуються в театрах і цирках, а особливо сильні - в астрономічних дослідженнях. Однак даний пристрій досить крихке, зламати його легко. При цьому всередину конструкції може потрапити бруд, пісок або вода, а положення деталей порушитися. У такому випадку необхідно розібрати бінокль і почистити його.
Вам знадобиться
  • Балончики зі стисненим повітрям «Dust Off», м'яка тканина без ворсу, спеціальна Стрічка рідина і маленькі викрутки, в тому числі вартові.
Інструкція
1
Для початку визначте, до якого типу біноклів належить ваша модель. Існує два види даних пристроїв: класичні Porro і компактні Roof. Врахуйте, що вони мають різну будову. На підставі цих даних почитайте відповідну літературу або проконсультуйтеся з фахівцем. Найпростіший спосіб дізнатися про послідовність розбирання бінокля - це прочитати інструкцію.
2
Багато сучасних біноклі всередині заповнюються азотом. Робиться це, щоб уникнути запотівання призм і лінз внаслідок перепадів температур. Тобто при розтині корпусу ви можете випустити азот. Тому ще раз зважте всі «за» і «проти» - чи дійсно розбирання необхідна?
3
Підготуйте робочий простір. Буде краще, якщо поверхня стола буде закрита м'якою тканиною. Почніть розбирати бінокль. Відкрутіть крихітні гвинти на корпусі, вони можуть бути замазані і тому зовсім непомітні.
4
Від'єднайте труби з об'єктивами і зніміть закривають кришки. Акуратно звільніть призми від затискачів. У процесі розбирання детально запам'ятовуйте будова бінокля. Якщо є можливість - тримайте перед очима інструкцію зі схемою. Від'єднати деталі, акуратно протирайте їх тканиною, змоченою очищає рідиною. Однак лінзи і призми перед цим обробіть повітрям з балончиків «Dust Off», щоб здути пил. Якщо з самого початку скористатися тканиною, порошинки залишать мікроскопічні подряпини.
5
У тій же послідовності зберіть бінокль назад. Звичайно ж, все це загальні поради. Біноклів дуже багато, і кожна модель вимагає індивідуального підходу до розбирання. І якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще віднести прилад в оптичну майстерню.