Як зробити перемотування. Як перемотати відео.

Перемотка потрібна для більш швидкого переходу по позиціях у списку відтворення або по довжині програється записи. Залежно від програмного забезпечення пристроїв вона буває різною.
Інструкція
1
Для того щоб зробити перемотування пісні або фільму в програвачі, скористайтеся кнопками меню передній панелі пристрою або кнопками пульта дистанційного керування. Кнопки перемотування зазвичай відзначені піктограмою з подвійною стрілкою вправо і вліво. Щоб перемотати позицію назад, натисніть одноразово кнопку зі стрілкою назад.
2
Для перемотування вперед відповідно натисніть кнопку зі стрілкою вправо. Якщо ви хочете перемотати тільки частина відео або аудіозапису, утримуйте якийсь час одну з цих кнопок. Те ж саме відноситься до програм, що встановлюються на комп'ютер, мобільні та портативні пристрої для перегляду фільмів і прослуховування музики.
3
Зверніть увагу, що перемотування частини пісні або відеозапису доступна не в кожному випадку при натисканні та утриманні кнопок зі стрілками. Якщо у вас на комп'ютері встановлений мультимедійний програвач, скористайтеся рухомим покажчиком для перемотування по позиціях записи. У деяких програмах навіть є можливість перегляду точного часу треку для переміщення покажчика.
4
Якщо ви хочете перемотати аудіо або відеозапис в програвачі браузера, перевірте, щоб позиція, на яку ви хочете перемотати, вже була завантажена. Деякі сайти підтримують перемотування відео за допомогою звичайного переміщення покажчика, незалежно від того, чи була запис завантажена повністю. Для аудіофайлів такий вид перемотування буває рідко доступний в режимі онлайн.
5
Для перемотування по довжині флеш-файлу скористайтеся спеціальним програмним забезпеченням для елементів з розширенням .swf, який містить в собі додаткові функції роботи з ними, оскільки звичайні браузери і звичайні флеш-програвачі, які зазвичай використовуються для відкриття, дана дія не підтримують.
Корисна порада
Вивчайте інструкції.