Як зробити розшифровку дзвінків. Як отримати розшифровку дзвінків з домашнього телефону.

Розшифровка дзвінків дозволяє проаналізувати власні витрати на послуги стільникового зв'язку. Ви зможете детально уточнити всі дії, які ви здійснювали за певний період. Зробити деталізацію дзвінків може тільки власник сім-карти, тому не довіряйте нікому цю процедуру.
Інструкція
1
Зверніться в офіс компанії, яка обслуговує ваш номер. Багато фірм надають послугу розшифровки дзвінків своїм клієнтам постоплатной системи розрахунків безкоштовно. Для абонентів, що використовують передоплатну систему розрахунків, введена фиксируемая вартість за надання цієї послуги. Майте на увазі, що послуга зазвичай дешевше при замовленні на сайті, ніж при відвідуванні офісу.
2
Зайдіть на офіційний сайт компанії стільникового зв'язку, яку ви використовуєте. Зайдіть у вкладку «Деталізація рахунку». На більшості сайтів потрібно зареєструвати свій номер, щоб скористатися даною послугою. Пройдіть простий процес реєстрації, авторизуйтесь та виберіть, який вид деталізації вам необхідний. Більшість компаній пропонують 2 види деталізацій - тільки витрат на зв'язок або з додатковим зазначенням дзвінків , смс та інтернет - адресами. Існує третій вид розшифровки, що включає в себе вказівку всіх вхідних і вихідних дзвінків і смс, інтернет - трафіку і суму, яку списали з вашого рахунку за кожне зроблене дію. Деталізація також допоможе вам дізнатися номер абонента, що дзвонив вам в режимі «інкогніто».
3
Після введення свого номера телефону, вкажіть ім'я своєї електронної поштової скриньки. Туди і прийде файл з замовленої розшифровкою дзвінків . Після уточнення всіх необхідних даних, на вказаний номер телефону прийде смс з кодом підтвердження або командою, яку потрібно набрати на апараті. Це забезпечує захищеність інформації абонента від втручання 3-х осіб. Наберіть потрібну команду на телефоні або введіть отриманий код на сайті. Виконавши цю процедуру, ви підтверджуєте згоду на списання коштів з вашого рахунку за надану послугу.
Корисна порада
Ви можете не тільки замовляти розшифровку дзвінків, але й аналізувати свої витрати. Існують спеціальні програми, що дозволяють робити аналіз витрат і підбирають на основі результату, більш вигідний для вас тариф.