Як зняти піддон. Як поміняти піддон.

Якщо вам необхідно замінити прокладку, масляний насос або колінчастий вал, то в першу чергу потрібно зняти піддон картера. Знімати його, наприклад, з автомобіля Ваз 2107 досить не просто. Однак це можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Для початку встановіть ваш автомобіль на оглядову яму або ж заженете на естакаду. Зніміть грязезащитний щиток. Після цього злийте з картера двигуна автомобіля масло. Для цієї мети заздалегідь приготуйте підходящу для зливу масла ємність. Вона повинна бути ємністю більше 4 літрів. Найкраще зливати масло на добре прогрітому двигуні. Для зливу масла вам необхідно спочатку зняти кришку маслозаливної горловини. Після цього шестигранним ключем на 12 мм відверніть пробку, яка встановлена в зливному отворі піддон а картера. Злийте все масло в підготовлену ємність.
2
Потім відверніть гайки, які кріплять опори силового агрегату до поперечки. Встановіть під картер зчеплення домкрат. Через проставку підніміть двигун автомобіля і виведіть шпильки опор з поперечки. На передніх крилах розташуйте товстий дерев'яний брус. До нього підвісьте двигун на мотузки. За допомогою торцевого ключа на 10 мм відверніть дев'ятнадцять болтів, які кріплять піддон картера двигуна. Зніміть його з двигуна. Зверніть увагу, між піддон ом і двигуном є ущільнювальна прокладка. Якщо на з'єднанні залишилися від неї сліди, то обов'язково видаліть їх за допомогою ножа або іншого відповідного інструменту.
3
Перед установкою піддон а його необхідно добре промити зсередини гасом. Встановлювати всі зняті деталі потрібно у зворотній послідовності. Обов'язково замініть стару прокладку піддон а на нову. Болти завертайте рівномірно. Враховуйте момент затяжки. Не потрібно прикладати великих зусиль. В іншому випадку може деформуватися фланець піддон а картера.
4
Залийте в масло в двигун. Почекайте 2-3 хвилини і вийміть щуп. Зверніть увагу на рівень масла. Він повинен бути вище мінімуму, але нижче максимуму. Встановіть кришку маслозаливної горловини. Запустіть двигун на декілька хвилин. Потім зупиніть його і знову перевірте рівень масла. На місці установки прокладки фільтра і зливної пробки не повинно бути течі.