Як побудувати життя.

Будівництво житті схоже на зведення будинку. Потрібен міцний фундамент і хороший проект. Необхідно все прорахувати, щоб отримати результат до потрібного терміну. Тому будівництво житті почнемо на папері.
Інструкція
1
Запишіть все, чого хочете досягти і ким стати до 75 років. В принципі, ви можете визначити будь-який вік, який вважаєте для себе "глибоко літнім". Чому треба брати такий великий термін, а не планувати на 5 або 10 років вперед? - Тому що далекий погляд допоможе вам відразу сконцентруватися на головному і у вас не буде ілюзій, що попереду ще багато-багато варіантів. Так ви не витратите роки на різні дрібниці.
2
Розбийте велику мету на проміжні дрібні цілі. Ось тепер запишіть, чого треба досягти через 5 років, через 15 і через 25 років. Можете розбити велику мету на будь-які проміжки часу, як вам зручно. Головне, щоб ви чітко бачили, як рік за роком можна наблизитися до літнього віку і при цьому здійснити всі свої мрії.
3
Запишіть план - що потрібно зробити або чому навчитися в найближчий рік, 3 роки і 5 років, щоб наблизитися до основної мети. План повинен показати вам, яким способом ви досягнете наміченого. Не бійтеся робити помилок, план завжди можна буде підкоригувати. Але якщо жити зовсім без плану, то ні про яке досягненні мети краще не говорити.
4
Перестаньте витрачати час на все те, що не наближає вас до мети. Визначте раз і назавжди, ніж ви будете займатися кожен день, а чому не будете. І почніть робити те, що потрібно. Хтось сказав, що життя схожа на з'єднання точок. Ви просто рухаєтеся з одного пункту в інший. Головне, щоб ці пункти визначили ви самі, а не хтось замість вас.
Зверніть увагу
Кожен стикається в житті з проблемами і перешкодами. Іноді вам доведеться перемикатися на інші справи. Але щоб не звернути з обраного маршруту житті, тримайте ваш проект постійно перед очима. Носіть короткий план з собою, щоб ні на хвилину про нього не забувати. Робіть це з року в рік і ви досягнете успіху.
Корисна порада
Намагайтеся щодня переглядати проект вашого життя, щоб нагадувати собі, до чого ви прагнете. Якщо ви віддаєте перевагу візуальне оволодіння інформацією, то намалюйте ваш проект, як це роблять для коміксів. Або приклейте в альбом красиві картінкі.Еслі ж ви віддаєте перевагу інформацію у вигляді таблиць або графіків, то накресліть зручні для сприйняття таблиці.