Як відновити віддалений ящик.

Електронна пошта призначена для обміну повідомленнями. Поштовий ящик може бути видалений в результаті дій третіх осіб або з необережності самого власника. Є кілька способів відновити його.
Вам знадобиться
  • -доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви зареєстровані в поштовій інтернет-службі, наприклад, mail.ru, то слід відправити заявку до служби технічної підтримки. Доступ до ящик у буде відновлено протягом тридцяти днів після його видалення. Але майте на увазі, що він буде порожнім, бо всі листи та інформація міститься в ньому не підлягає відновленню.
2
Автоматичне видалення ящик а відбувається, якщо ви не користуєтеся ним протягом трьох місяців. У цьому випадку, відповідно до умов Угоди користувача, необхідно ввести ім'я користувача та пароль у форму для входу в поштову ящик і слідувати інструкціям, що з'являються.
3
При видаленні всього аккаунта доведеться здійснити процес реєстрації в системі заново. Це не можливо здійснити під колишнім ім'ям, так як вашу адресу вважається зайнятим протягом трьох місяців. Після закінчення часу ви можете знову зареєструвати поштову ящик під своїм ім'ям, якщо він не буде зайнятий іншим користувачем.
4
У разі негативного дії третіх осіб ваш ящик так само може бути видалений. Це відбувається, коли з нього здійснюється розсилка так званого спаму або повідомлень, які містять віруси. У цьому випадку так само необхідно звернутися в службу технічної підтримки.
5
Для відновлення раніше віддаленої поштової ящик а необхідно ввести його ім'я і вірний пароль на стартовій сторінці. Вам запропонують відновити роботу ящик а, клікнувши на посилання «Розблокувати».
6
Якщо вам необхідно відновити пошту в Microsoft Outlook, то найкраще скористатися програмою Recovery Toolbox for Outlook Express. Вона дозволяє відновлювати пошкоджені файли в dbx форматі. У такому форматі зберігаються повідомлення, контакти і вкладення.
7
Якщо ви забули пароль до ящик у, його можна відновити наступними способами: правильно відповісти на секретне питання, вказати додатковий адресу, куди може бути відправлений ваш пароль, за допомогою мобільного телефону або звернутися в службу підтримки.
Відновлювати віддалений поштовий ящик , як правило, доводиться або після системного збою або дій третіх осіб, зрідка - через те, що користувач випадково стер облікові дані.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся однією з поштових Інтернет-служб, наприклад, mail.ru, gmail або інший, спробуйте звернутися до служби технічної підтримки. При дотриманні певних умов, технічна допомога може надати допомогу у відновленні віддаленого ящик а. Так, mail.ru відновлює доступ до ящик у протягом тридцяти днів після його видалення. Правда, ящик відновиться порожнім, всі листи і інформація, що міститься в ящик е до видалення, "реставрації" не підлягають.
2
Gmail також рекомендує звертатися до довідки або в технічну підтримку в разі потреби відновити віддалений поштовий ящик . Однак практичну допомогу технічна підтримка надає в разі несанкціонованого злому і видалення поштової ящик а, не обіцяючи повного відновлення поштового ящик а, навмисно віддаленого користувачем.
3
Якщо мова йде відновленні поштового ящик а Outlook, то можна спробувати відновити його за допомогою командлета Get-RemovedMailbox.Командлет являє собою команду Windows PowerShell, призначену для роботи з об'єктами. Get-RemovedMailbox дозволяє переглядати віддалені і доступні для відновлення поштові ящик і Outlook. Однак для "реанімації" поштової ящик а подібним способом є наступні обмеження: ящик повинен бути вилучений не більше 30 днів тому, і він повинен бути вилучений за допомогою того ж Get-RemovedMailbox .
4
Таким чином, на сьогоднішній день не існує стовідсоткових гарантій відновлення віддаленої поштової ящик а. Залишається тільки побажати: будьте уважні!