Як дізнатися IP-адресу сервера. Як дізнатися ip адреса сервера css.

Користувачам високошвидкісного виділеного підключення до інтернету, особливо геймерам, періодично потрібно дізнатися IP сервера . Internet Protocol Address, скорочено IP, відображається у вигляді чотирьох чисел від 0 до 255, розділених крапками, наприклад, 2.94.172.20.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», якщо ви використовуєте систему Windows. Знайдіть і натисніть команду «Виконати». З'явиться сіре віконце. Наберіть "cmd", щоб з'явилася командний рядок у вікні чорного кольору. За допомогою клавіатури наберіть "ping" і поряд адресу сайту, IP сервера якого потрібно дізнатися. Натисніть "Enter" і вивчайте отриманий результат.
2
Використовуйте аналогічний спосіб для отримання не тільки IP, але і порту ігрового сервера . Для цього спочатку зайдіть в гру і поверніть її вікно. Натисніть кнопку «Пуск», команду «Виконати», введіть з клавіатури "cmd" і "Enter". У що з'явилася командному рядку наберіть "netstat" і знову натисніть клавішу введення. Отримайте стовпчик чисел, перше з яких у кожному рядку означає IP, а друга - номер активного порту. Відображені будуть всі існуючі на даний момент з'єднання.
3
Скачайте спеціальні програми, наприклад, L2Dat_EncDec або L2 FileEdit. Для завантаження першої вкажіть шлях до папки "System". Виберіть у меню послідовно L2encdecTools, потім Set INI files і 2.ini. Вміст цього файлу і є необхідною вам інформацією. Тут під кодом ServerAddr міститься IP сервера . При завантаженні другої програми алгоритм дещо інший. Натисніть в віконці "Open and decrypt". У папці "System" виберіть файл l2.ini. І перед вами необхідна інформація.
4
Скористайтеся спеціальними веб-сервісами для уточнення IP сервера . Введіть в спеціальну рядок адресу сайту, який він підтримує, і отримаєте шуканий результат. Наприклад, таку послугу надає сайт http://2ip.ru/whois/.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Z8iq1eXrhE