Як зареєструвати номер аси.

ICQ - один з найпопулярніших способів спілкування в мережі інтернет. Використовується він як для особистої, так і для комерційної листування і дозволяє вийти на зв'язок практично з будь-якого комп'ютера або телефону при наявності на ньому можливості з'єднатися з інтернетом. Для того щоб почати користуватися програмою, досить завантажити її з офіційного сайту і зареєструватися, отримавши унікальний номер . Процес реєстрації не складний і включає лише кілька кроків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет
  • - будь-який зручний вам браузер
  • - програма ICQ актуальної версії, скачана з офіційного сайту
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.icq-x.ru і скачайте звідти клієнт свіжій версії. Запустіть програму і, читаючи підказки установника, встановіть клієнт на своєму комп'ютері.
2
Запустіть програму. Ви побачите стартове вікно входу для введення логіна (унікального номер а) і пароля, а також посилання для створення нового облікового запису «Завести нову».
3
Клацніть мишкою по посиланню «Завести нову», після цього відкриється форма створення нового запису. - Sign-in Email (введіть адресу електронної пошти) - введіть сюди свій справжній e-mail, він буде потрібно для активації облікового запису, а в майбутньому - для відновлення пароля. Якщо у вас немає адреси електронної пошти, заведіть його на будь-якому з безкоштовних сервісів. - Select password (виберіть пароль) - введіть пароль. Він повинен бути довжиною 6-8 символів. Не ставте занадто легкий пароль. Ідеальний - поєднання цифр, букв російського і латинського алфавіту і спеціальних символів. Не забувайте свій пароль і нікому його не повідомляйте. - Confirm password (повторіть пароль) - введіть свій пароль ще раз. - Save password (зберегти пароль) - чекбокс - поставте галочку, щоб не вводити пароль при кожному вході в програму зі свого комп'ютера. - Nickname (прізвисько) - в це поле введіть ім'я, яке будуть бачити ваші співрозмовники під час спілкування.- First Name (ім'я) - ваше ім'я. Ви можете не заповнювати це поле.- Last Name (прізвище) - ваше прізвище. Цей пункт годі й заполнять.- Birthdate (дата народження) - дата народження. Заповнювати обязательно.- Gender (стать) - відзначте ваш підлогу. Заповнювати не обов'язково.
4
Клацніть по кнопці Next. Відкриється наступний крок реєстрації - персональні данние.- Location (розташування) - вкажіть країну і місто свого проживання. Пункт не обов'язковий для заповнення. - Spoken languages (володіння мовами) - можете вказати мови, якими володієте. Пункт не обов'язковий для заполненія.- Question (питання) - цей пункт служить для відновлення пароля. Ви можете вибрати питання або вписати свой.- Answer (відповідь) - введіть відповідь на обраний вопрос.- Ask for my authorization before contacts add me (Yes/No) (Додавати мене в Контакт-лист тільки з мого дозволу (Так/Ні) ) - дозвіл іншим користувачам додавати вас до свого списку контактів без авторізаціі.- Allow all users to view my status in ICQ directories (Yes/No) (Дозволити іншим користувачам бачити мій статус в мережі (так/ні)) - дозвіл іншим користувачам бачити , коли ви в сеті.- Enter the number (введіть число) - введіть контрольні цифри на картинці, яку бачите. Це захист від реєстрації ботов.Для переходу до наступного пункту клікніть по кнопці Next.
5
Відкривається фінальна сторінка реєстрації. На ній зазначений ваш новий номер ICQ, ваш e-mail. Перевірте всі дані, якщо все в порядку - клікніть по кнопці Finish.
6
Знайдіть у своїй поштовій скриньці лист з посиланням активації і пройдіть по ній. Тепер ви можете авторизуватися в програмі ввівши свій номер (або e-mail) і пароль.