Як дізнатися, на Яких сайтах були в інтернеті. Як подивитися чи був ти в інтернеті.

Дізнатися, які сайти відвідував користувач в інтернеті , може знадобитися в різних ситуаціях. Шляхів для вирішення поставленого завдання декілька, але, як правило, звичайному користувачеві доступний тільки один.
Інструкція
1
Маючи відповідні документи, правоохоронні органи можуть запросити інформацію про активність користувача в мережі у провайдера. Фізичним особам даний спосіб не доступний, тому залишається сподіватися тільки на те, що в браузері, встановленому на комп'ютері, збереглися відомості про відвідані сайтах. У різних браузерах пункти меню і команди можуть називатися по-різному, але смислове значення у них збігається. Для прикладу взято браузер Mozilla Firefox.
2
Запустіть браузер і відкрийте вікно «Бібліотека». Для цього в меню «Журнал» виберіть пункт «Показати весь журнал». У лівій частині вікна встановіть курсор на пункті «Журнал». У центральній частині відобразяться періоди, за які можна переглянути історію відвідин сайтів. Інший варіант: натисніть на значок [+], розташований в рядку «Журнал», щоб розгорнути гілку з доступними для перегляду періодами.
3
Клацніть лівою кнопкою миші по потрібних вам періоду (поточний або попередній день, семиденний або місячний термін). У розгорнулося списку всі ресурси будуть представлені в порядку черговості - від останнього переглянутого сайту до найпершого. Щоб перейти на конкретний сайт, клікніть на його адресу двічі лівою кнопкою миші.
4
Також в журналі містяться відомості про файли, які завантажував користувач. Щоб ознайомитися з ними, клікніть по пункту «Завантаження» у вікні «Бібліотека». Щоб повторно завантажити файл і переглянути його, клікніть двічі по зацікавило вас ресурсу лівої кнопкою миші. Інформацію про завантажені файли можна отримати й іншим шляхом: у меню браузера «Інструменти» виберіть пункт «Завантаження», відкриється нове вікно з іменами і форматами файлів, а також із зазначенням часу, коли вони були завантажені.
5
Щоб стерти сліди свого перебування в інтернеті , скористайтеся командою «Стерти недавню історію» в меню «Інструменти», виділіть потрібні пункти («Активні сеанси», «Журнал відвідувань і завантажень», « Журнал форм і пошуку »), натисніть на кнопку" Очистити зараз "і підтвердіть свої дії.