Як написати програму для табору.

У дітей можуть залишитися самі суперечливі спогади про дитячому таборі - від негативних до незабутніх. Одну з ключових ролей в досягненні позитивного сприйняття подібного відпочинку грає грамотно складена програма.
Інструкція
1
Оберіть основну тему для вашої програми. Вона допоможе вам визначитися з атрибутикою, дозвіллям, спортивними заходами, оформленням. Наприклад, перетворіть зміну в «плем'я індіанців» або «команду піратського корабля». Встановіть ієрархію, створіть разом з хлопцями відповідні елементи костюма, придумайте слоган, розробіть ігри та інші розважальні напрямки. Постійне перебування в грі захопить дітей і подарує найяскравіші спогади на довгі роки.
2
Розробіть оціночну систему як для загонів, так і для кожної дитини. Це можуть бути різнокольорові мітки або значки, які ви будете видавати за підсумками дня. Тим самим ви зможете підтримувати змагальний дух і мотивацію в колективі. В кінці сезону або зміни підведіть остаточні підсумки і передбачте більш суттєві подарунки.
3
Підберіть спектр заходів, які будуть спрямовані на розвиток і зміцнення здоров'я дітей. Постарайтеся збалансувати кількість ігор, спрямованих на змагальність, з розвагами у вільній формі, де діти зможуть проявити свої творчі здібності. Постарайтеся зробити так, щоб заходи плавно перетікали з одного в інше.
4
Складіть режим дня, в який би вписувалися елементи вашої програми. У підсумковій формі можуть проходити навіть обіди в їдальні або обов'язкові побудови і переклички. При цьому ключові елементи режиму повинні плануватися в чітко фіксований час. Відведіть певні години, коли діти можуть займатися, чим хочуть.
5
Поясніть свою програму в письмовому вигляді. Перерахуйте всі необхідні методичні рекомендації, цілі і завдання, способи реалізації вашої програми. Надайте її для ознайомлення іншому персоналу, задіяному у виховному процесі. Розподіліть ролі і дайте чіткі рекомендації по виконанню.