Як заробити на продажу.

З кожним роком все важче знайти роботу в престижній компанії, яка забезпечувала б не тільки гідним заробітком, а й відповідала всім вимогам. Все частіше добровольці йдуть у торгівлю. І сьогодні це не тільки малоосвічені випускники ПТУ, а й люди з вищою освітою. Як заробити на продажу ? Це перше питання, з яким стикаються початківці підприємці.
Вам знадобиться
  • - холоднокровність
  • - підприємливість
  • - комунікабельність
Інструкція
1
Мережевий маркетинг. Даний напрямок зараз набирає обертів. Якщо раніше подібні фірми поширювали в основному товари для краси та догляду за шкірою, то зараз подібним чином можна придбати взуття, одяг, побутову техніку і т.д. Робота з даними підприємствами в основному не вимагає початкового капіталу. Плюси - вільний графік, немає проблем зі сплатою податків (цим займається сама фірма-постачальник) і ніяких начальників.
2
Власний бізнес. Для даного виду заробітку потрібен початковий капітал. В свій бізнес потрібно постійно вкладатися. Вибір товару залишається за вами. Благо, пройшли ті часи, коли човникам доводилося їздити містами в пошуках потрібного товару. На сьогоднішній день оптові бази, фірми міцно влаштувалися практично в кожному великому місті.
3
Головна умова при заробітку на продажах - націнка. Від неї безпосередньо залежить успіх вашої справи. За правилами торгівлі, вона повинна складати не менше 20%. Інакше бізнес піде в збиток. При цьому завищення цін обіцяє вам банкрутство.
Зверніть увагу
- Перед створенням власного бізнесу опрацюйте бізнес-план. З його допомогою ви чітко визначте порядок дій і прорахуєте доходи і расходи.- Врахуйте: бізнес вимагає терпіння, холоднокровності і великого ентузіазму
Корисна порада
- Здорова конкуренція буває полезной.- Не забувайте платити податки і відрахування в пенсійний фонд.