Як лікувати кашель у кота. кашель у кошеняти.

Хвороби домашніх тварин можуть поставити в глухий кут їх господарів. Наприклад, далеко не всі знають, як потрібно діяти в тому випадку, якщо кіт почав кашляти. Однак господар може допомогти своєму домашньому вихованцеві ще до візиту до ветеринара.
Інструкція
1
Визначте, чи дійсно ваш кіт кашляє. Механізм цієї дії у котячих дещо інший, ніж у людини. Кот при кашлі видає хрипіння, розкриває пащу і іноді висовує мову. Може скластися враження, що кішка задихається, однак найімовірніше це дія виявиться саме кашлем.
2
Перевірте пащу кішки на наявність сторонніх предметів і грудок шерсті. Це може бути однією з причин кашлю. Щоб відкрити рот тварині, введіть пальці в пащу з боку куточків рота, де у кота немає зубів, і акуратно розсуньте щелепи. Будьте обережні, так як тварина може сильно вас вкусити.
3
Якщо ви нічого не знайшли в пащі кота , подумайте, чи не міг кашель виникнути через алергічної реакції. Її могло викликати якесь нове речовина, що з'явилося в будинку. Врахуйте, що у кішок алергія може виникнути не тільки при поїданні чого-небудь, але навіть при вдиханні специфічного запаху. При підозрі на який-небудь предмет на час видаліть його з дому. так ви зможете зрозуміти, чи була у кота алергія.
4
Також використовуйте різні методи зволоження повітря в будинку для підвищення комфортності дихання для кішки. Для цього можна використовувати, наприклад, вологий рушник, покладене на працюючу батарею і випаровує воду.
5
Проведіть профілактику паразитарних хвороб у кішок. Однією з причин кашлю можуть стати глисти. Цю процедуру можна проводити вдома, без рекомендацій ветеринара. Для цього у ветеринарній аптеці продаються спеціальні препарати, які можна додати кішці в їжу. Така процедура не зашкодить практично будь-якому коту раз на рік.
6
У випадку, якщо вжиті заходи не допомагають і кішка і раніше кашляє, зверніться до ветеринара. опишіть йому все додатково виникли симптоми і зміни в поведінці. Потрібно повідомити лікаря, якщо тварина стала менше їсти, цуратися людей та інших кішок. У цьому випадку лікар зможе поставити більш точний діагноз.
Зверніть увагу
Кашель, викликаний алергією, зазвичай не проходить, якщо не усунути причину його виникнення. Розпізнати алергічний кашель зазвичай досить важко, особливо якщо раніше людина алергією не страждав. Найчастіше кашель при алергії супроводжується нежиттю, спазмом гортані, а іноді навіть судомами.
Корисна порада
Підвищення температури тіла для алергічних реакцій нехарактерно, адже запальні реакції при алергії виникають тільки при тривалому перебігу захворювання. Кашель при алергії - лікування і профілактика. У тих випадках, якщо лікар ставить хворому діагноз «алергія», то препарати проти алергії повинні призначатися обов'язково.