Як зняти бортовий комп'ютер ВАЗ.

Останнім часом багато комплектації автомобілів, що випускаються оснащуються штатними бортовими комп'ютерами . Вони дозволяють стежити за системами машини в режимі онлайн. Але далеко не всім власникам подобається цей гаджет, нав'язаний Авто ВАЗом. Цей комп'ютер можна зняти без відвідування автосервісу.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - набір гайкових ключів;
  • - інструкція з експлуатації вашого автомобіля.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію з експлуатації вашого автомобіля. У ньому повинна бути вказана докладна інструкція з демонтування бортового комп'ютера і його експлуатації. Якщо у вас немає керівництва, то відвідайте форум, присвячений вашої моделі ВАЗа. Там ви зможете знайти детальну інформацію та відгуки тих, хто вже знімав бортовий комп'ютер.
2
Проконсультуйтеся щодо гарантії із співробітником салону, в якому ви купували вашу машину. Деякі автосалони позбавляють покупців гарантії за самостійне зняття предустановленного обладнання.
3
На автомобілях ВАЗ десятого сімейства і Пріора для зняття комп'ютера потрібно спочатку демонтувати магнітолу. Для цього відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Це обезструмить бортову систему харчування і виключить можливість короткого замикання.
4
Зніміть зовнішню панель магнітоли, натиснувши на кнопку відкриття. На торці магнітоли є чотири отвори. Вставте в них спеціальні ключі і натисніть на них до упору.
5
Потягніть корпус магнітоли на себе. Повністю витягніть на себе всю магнітолу. Акуратно від'єднайте з тильного боку все колодки проводів. Просуньте руку в отвір, в якому стояла магнітола, намацайте з тильного боку блоку бортового комп'ютера кріплення, розкрийте акуратно їх і натисніть на сам корпус.
6
Дістаньте бортовий комп'ютер з паза, від'єднайте з тильного боку всі дроти. Якщо ви не плануєте установку нового бортового, то зчепіть всю проводку для його підключення пластиковим джгутом, а отвір закрийте стандартної пластикової заглушкою.
7
Демонтуйте всі додаткові пристрої, які були підключені до бортового комп'ютера. Наприклад, антену і допмонітор. Підключіть магнітолу і встановіть її на штатне місце у зворотному порядку.