Як оформити титульний лист.

Якщо театр починається з вішалки, то оформлення будь-якої роботи - реферату, доповіді, контрольної - починається з оформлення титульного листа . Грамотне і правильне заповнення першої сторінки говорить про ставлення до виконання завдань.
Інструкція
1
Не ставити на титульному аркуші номер сторінки. Він не нумерується, хоча враховується. Тому на наступній сторінці поставте цифру 2.
2
Деякі навчальні заклади пред'являють свої вимоги для оформлення титульного листа . Обов'язково проконсультуйтеся з цього приводу з викладачем, методистом або старостою групи. Однак більшість шкіл і вузів дотримуються прийнятих стандартів.
3
У самому верху, по центру, напишіть повністю повна назва вашого навчального закладу.
4
Трохи нижче напишіть вид роботи, яку ви виконуєте: «Реферат», «Доповідь» або «Контрольна робота».
5
Відступите ще трохи вниз і напишіть також в центрі назва реферату чи доповіді та предмет, за яким дана робота зроблена. Зверніть увагу, що назва теми на титульному аркуші пишеться без лапок. Наприклад: Рефератпо літературі Тема долі в ліриці і прозі М.Ю. Лермонтова
6
Далі ближче до правого боку напишіть слово «Виконав (а)», далі йде клас чи назву факультету, в яких ви вчитеся. Рядком нижче впишіть своє ФОІ. Виглядати це повинно так: Виконала: учениця 8 класу «А» Іванова І.І.
7
Пропустить один рядок і, не відступаючи від правого краю, впишіть «Перевірив (а)» та прізвище, ім'я, по батькові та посада вчителя (керівника), а також консультантів, якщо такі були.
8
У самому низу титульного листа по центру напишіть місто, в якому ви навчаєтесь, і прямо під ним рік виконання роботи. Зверніть увагу, слово «рік» на титульному аркуші не пишеться. Наприклад: Москва2012Допускается таке оформлення: Москва - 2012
9
Не ставити на титульному аркуші точок в кінці речень. Вони допускаються тільки в назві теми, за умови, що воно складається з двох і більше пропозицій. Тоді поставте крапку після першого речення (і наступних), але не в самому кінці заголовка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KZZUEJ3meTU
Зверніть увагу
Все рядка на титульному аркуші вирівнюються по центру, за винятком відомостей про автора і викладача (наукового керівника). Вони вирівнюються по правому краю сторінки.
Комерційне пропозиція , мабуть, самий активно використовуваний спосіб просування своєї фірми при взаємодії з потенційними партнерами і споживачами. Правильно оформлене комерційне пропозиція - це потужний інструмент в руках досвідченого менеджера. Як же створити ідеальне комерційне пропозиція ?
Інструкція
1
Вимоги до оформлення насправді мінімальні - важливо, щоб вся необхідна інформація легко зчитувалася з отриманого потенційним клієнтом або партнером пропозиції. На головній сторінці необхідний логотип організації, або можна використовувати фірмовий бланк для відправки пропозицій. Інші вимоги до оформлення стандартні для будь-якого ділового документа, головне, не забудьте додати контактні дані співробітника, до якого одержувач може звернутися за детальнішою інформаціей.Содержаніе, навпаки, принципово важливо. Визначте стиль пропозиції залежно від того, кому воно адресоване. Постарайтеся зробити текст пропозиції компактним, занадто розгорнуте комерційне пропозиція втрачає свою здатність утримувати увагу читача.
2
Не обмежуйтеся одним варіантом комерційної пропозиції, що будете використовувати скрізь і завжди - це нееффектівно.Подготовьте персональні пропозиції для потенційних партнерів і великих клієнтів, в таких пропозиціях слід особливо сконцентруватися на можливості вказати конкретну вигоду від співпраці саме з вами для даного клієнта/партнера. Зробіть акцент на тих характеристиках ваших товарів і послуг, які потенційно можуть залучити саме цього клієнта/партнера.
3
Додатково розробіть комерційне пропозиція для масового використання. В такій пропозиції важливо знайти деталь, яка зможе залучити інтерес будь-якого, хто почне читати пропозиція , і змусити дочитати його до кінця. Уявіть себе на місці клієнта, що ви повинні побачити в комерційній пропозиції, щоб воно виявилося цікавим для вас? Саме це і буде оптимальним решеніем.І головне - не копіюйте чужих комерційних пропозицій. Не можна переробити чужий шаблон і отримати ефективний засіб продажів. Комерційне пропозиція почне працювати тільки в тому випадку, якщо буде особливим, індивідуальним і несхожим на пропозиції ваших конкурентів.
Зверніть увагу
Тут будемо пробувати складати ідеальне комерційну пропозицію для нашого клієнта. Але, прошу звернути увагу, що моє поняття «комерційна пропозиція» разюче може відрізнятися від Вашого поняття «комерційної пропозиції».
Корисна порада
Ідеальне комерційну пропозицію. Кілька порад щодо написання шаблону КП 1. Шапка (логотип компанії, адресу, телефон, сайт). Хто дану пропозицію відправляє (ПІБ менеджера, мобільний телефон, email). 2. Короткий опис (КОРОТКЕ) задач, які стоять перед клієнтом і які помгут вирішити ваші продукти або послуги (це для того щоб нагадати, навіщо клієнту все це потрібно в принципі).