Як дати права доступу.

Якщо ваш комп'ютер підключений до локальної мережі, то ви можете надати права доступу іншим користувачам до ваших ресурсів. При цьому спочатку рекомендується налаштувати систему безпеки, а вже потім відкривати папки і диски. Це дозволить убезпечити вашу інформацію від несанкціонованого доступу.
Інструкція
1
Налаштуйте систему безпеки на вашому комп'ютері. Багато радять відключити брандмауер, після чого спокійно відкривати папки на доступ. Це робиться тому, що фаєрволл блокує багато комп'ютери, що намагаються отримати доступ до ваших папок, вважаючи їх шкідливими. Проте відключення захисту не є хорошим вирішенням проблеми, оскільки ви тим самим значно полегшує роботу можливих зловмисників. У зв'язку з цим варто правильно налаштувати брандмауер і мережеві служби.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». Запустіть настройки брандмауера і активуйте пункт «Загальний доступ до файлів і принтерів», щоб відкрити на доступ порти TCP 139, TCP 445 і UDP 137-138. Дана функція активується зазвичай автоматично при першому відкритті в мережу будь-якої папки комп'ютера, але краще виконати це самостійно, щоб уникнути конфлікту політики брандмауера і можливих помилок в роботі захисту.
3
Відкрийте розділ «Мережеві служби». Для цього зайдіть в компонент «Установка та видалення програм» і натисніть на кнопку «Компоненти Windows». У вікні, перейдіть на вкладку «Склад» і відзначте галочкою запис «Тимчасова мережа». Натисніть на кнопку «Властивості» та активуйте функцію «Служба загального доступу до файлів і принтерів». Виконавши дані дії, ви виключіть надалі помилки пов'язані з правами доступу.
4
Клацніть правою кнопкою мишки на папку, до якої хочете дати права доступу. Виберіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Доступ». Натисніть кнопку «Загальний доступ». У випадаючому меню виберіть найменування користувача, для якого відкривається папка.
5
Якщо ви хочете надати доступ до ресурсів всім користувачам мережі, то виберіть пункт «Все». Натисніть кнопку «Додати». Внизу у вікні з'явиться відповідний запис. Відзначте рівень дозволів і натисніть кнопку «Загальний доступ». Якщо в папці міститься велика кількість інформації, то процес може зайняти деякий час. Дочекайтеся закінчення і натисніть кнопку «Готово».