Як налаштувати "Вам дзвонили" на МТС.

Часом бувають такі ситуації, коли просто не можеш відповісти на телефонний дзвінок, наприклад, у випадку знаходження поза зоною дії мережі оператора. Щоб не пропустити важливий дзвінок і завжди бути в курсі вхідних, ВАТ « МТС » пропонує вам підключити послугу «Вам дзвонили!»
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - сім-карта МТС
Інструкція
1
Спочатку підключіть послугу «Служба коротких повідомлень». Як правило, при первісної активації сім-карти вона автоматично додається до списку. Якщо ви раніше її відключали або ж повідомлення не приходять, зателефонуйте на лінію обслуговування абонентів за коротким номером 0890 або зверніться до найближчого офісу ВАТ «МТС».
2
Якщо ви раніше встановлювали заборону на вхідні дзвінки - скасуйте його. Теж саме варто зробити і з переадресацією дзвінків, причому як на ваш телефон, так і з вашого.
3
Підключіть послугу, відправивши смс-повідомлення на номер 111, текст його повинен бути такого змісту: «21 141». Якщо ви захочете відключити послугу «Вам дзвонили», відправте символи «21140» на цей же номер.
4
Підключіть послугу за допомогою USSD-команди. Для цього на стільниковому телефоні наберіть * 111 * 38 #, а далі натисніть на виклик. Відключити послугу ви можете таким же способом, тільки команда буде дещо інша: * 111 * 39 #.
5
Ви можете підключити послугу за допомогою системи самообслуговування. Для цього зайдіть в інтернет, в адресному рядку наберіть www.mts.ru. Ви потрапите на головну сторінку ВАТ «МТС». Клікніть на посилання «Вхід в Особистий кабінет».
6
Введіть десятизначний номер телефону і ваш універсальний пароль, який ви зареєстрували раніше. Натисніть «Увійти в Особистий кабінет».
7
Клацніть на вкладку «Інтернет-Помічник». У списку, виберіть «Керування послугами» і підключіть «Вам дзвонили». Наприкінці збережіть зміни. Відключити послугу ви можете таким же способом. Підключається вона автоматично.
8
Зауважте, що підключення послуги «Вам дзвонили» здійснюється безкоштовно. Користування нею також не оплачується. Всі смс-повідомлення, послані оператором, безкоштовні.
Корисна порада
Запам'ятайте, що сервісні повідомлення зберігаються на сервері протягом доби.