Як закачати програму з комп'ютера в телефон.

Сучасні смартфони і комунікатори можуть самостійно розпаковувати і встановлювати деякі програми. На жаль, порівняно старі моделі мобільних телефонів вимагають наявності спеціальних утиліт для установки програм.
Вам знадобиться
  • - PS Suite;
  • - кабель.
Інструкція
1
Для початку виберіть утиліту, за допомогою якої ви будете завантажувати програми в мобільний телефон. Найчастіше використовують утиліти PC Suite. Їх розробили виробники мобільних телефонів. Утиліти PC Suite відмінно виконують необхідні завдання. Скачайте версію програми, потрібну для вашого стільникового телефону.
2
Встановіть утиліту PC Suite та запустіть цю програму. Увімкніть мобільний телефон і з'єднайте його з USB-портом комп'ютера або ноутбука. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати бездротовий канал зв'язку, то активуйте мережу BlueTooth в телефоні і виконайте пошук пристроїв з ПК. Обов'язково виберіть пункт PC Suite в меню телефону.
3
Дочекайтесь появи повідомлення «Підключений телефон» в меню програми PC Suite. Відкрийте пункт «Установка додатків». Скачайте потрібну програму в форматі jar або jad. Варто відзначити, що деякі телефони можуть запускати jar-файли, які були просто скопійовані в пам'ять мобільника.
4
У меню «Установка додатків» натисніть кнопку «Огляд» і виберіть недавно викачаний файл. Підтвердіть завантаження файлу, натиснувши потрібну кнопку на клавіатурі мобільного телефону. Після виконання даної процедури закрийте програму PC Suite. Вимкніть мобільник від комп'ютера, виконавши безпечне вилучення пристрою.
5
Запустіть встановлене додаток і перевірте його працездатність. Для установки програми з форматом jar підключіть телефон до ПК і виберіть пункт USB-накопичувач. Скопіюйте необхідні файли на карту пам'яті мобільного пристрою.
6
Вимкніть мобільний від ПК. Перемістіть jar-файли на телефон. Спробуйте запустити програму. Якщо телефон не визначив нову програму, то повторіть спробу завантаження за допомогою утиліти PC Suite.