Як вийти в інтернет з комп'ютера через мобільний телефон. Як підключити телефон до інтернету через комп'ютер.

Бувають ситуації, коли вихід в інтернет просто необхідний. Але, наприклад, в дорозі не завжди є можливість підключення до бездротової або локальної мережі. В цей момент можна вийти в інтернет, використовуючи мобільний телефон як модем.
Інструкція
1
Підключіть ваш стільниковий телефон до комп'ютера. Існує 3 основних можливості для виконання цієї дії: за допомогою USB-кабелю, Bluetooth і IrDA. IrDA і Bluetooth підійде тільки тим користувачам, у яких уставлені спеціальні адаптери для цих пристроїв і на комп'ютері і на телефоні. В цьому випадку USB-кабель більш актуальний, якщо вам потрібно терміново підключитися до інтернету, так як цей спосіб не вимагає часу на установку.
2
Налаштуйте ваш телефон для виходу в інтернет за допомогою GPRS. Можна самостійно внести зміни в параметри зв'язку, але для цього необхідно знати точку доступу для виходу в інтернет, яку використовує ваш оператор стільникового зв'язку. Щоб спростити завдання налаштування інтернету, зателефонуйте в службу підтримки мобільного партнера і попросіть надіслати автоматичні настройки. Отримане повідомлення конфігурації потрібно зберегти і встановити отриману точку доступу стандартною для підключення до інтернету.
3
Після всіх вироблених налаштувань і синхронізацією телефону з комп'ютером, потрібно налаштувати саме GPRS-з'єднання на ПК. Зайдіть через меню «Пуск» в «Панель управління» і відкрийте вкладку «Телефон і модем». У вікні, введіть свій код міста та виберіть свій телефон у списку можливих модемів. Відкрийте властивості модему і перейдіть на вкладку діагностики. Натисніть кнопку «Опитати модем» і дочекайтеся відгуку.
4
Тепер потрібно створити нове підключення на комп'ютері. Через меню «Пуск» перейдіть в «Підключення» і натисніть вкладку «Створити нове». Перейдіть у вкладку «Встановити підключення вручну». Вберу підключення через «Звичайний модем». Виберіть свій телефон зі списку модемів. Введіть своє ім'я постачальника і номер телефону * 99 #. В поле «Ім'я користувача» пишіть назву свого мобільного оператора малими літерами.
5
У вікні, натисніть «Властивості», виберіть вкладку «Модем-телефон». Тепер натисніть на вкладку «Мережа» і відкрийте «Параметри». Поставте галочки навпроти розширення LCP і узгодженості багатоканальних з одноканальними підключеннями. Натисніть «Властивості» і встановіть галочки навпроти автоматичного отримання IP-адреси і DSN-сервера. Відкрийте вкладку «Додатково» і приберіть значення «Використовувати стиснення IP-заголовків».
6
Через диспетчер пристроїв відкрийте «Модеми» та натисніть «Ініціалізацію». В з'явилася рядку введіть значення ініціалізації, яке вам вказав оператор. Тепер можна підключатися до інтернету.
Оскільки в кишеньковому персональному комп'ютері ( КПК ) відсутній GSM - модуль, то вийти автономно в інтернет з цього пристрою не вдасться. Якщо в КПК є інтерфейс Wi-Fi, і мається поблизу точка доступу Wi-Fi, то вийти в інтернет можливо. Але оскільки така можливість буває далеко не завжди, то для виходу в інтернет вам знадобиться стільниковий телефон, який має інтерфейс Bluetooth або IrDA (інфрачервоний адаптер).
Інструкція
1
Налаштуйте стільниковий телефон для виходу в інтернет за технологією GPRS. Дізнайтеся у стільникового оператора, чи підключена послуга GPRS на телефоні. Оператор може надіслати смс з настройками на ваш телефон (якщо пристрій підтримує такий спосіб настройки), вам залишиться зберегти ці настройки. Ви можете налаштувати телефон вручну, керуючись інструкціями виробника і стільникового оператора.
2
Увімкніть Bluetooth на телефоні і в КПК .
3
Підключіть телефон до КПК по бездротовому з'єднанню Bluetooth. Для чого запустіть програму для сполучення КПК з телефоном - BT Phone Manager (його можна знайти в «Пуск-Настройка-Підключення») і дотримуйтесь вказівок програми.
4
Налаштуйте з'єднання для виходу в інтернет, використовуючи мобільний телефон як модем. Увійдіть в «Пуск - Налаштування», виберіть вкладку "Підключення". Натисніть на посилання "Додати нове підключення через модем". Введіть в наступному вікні будь-яке ім'я з'єднання, виберіть Bluetooth Dialup Modem. Потім введіть номер для набору (залежить від моделі телефону: * 99 # або * 99 *** 1 #), ім'я та пароль (залежно від оператора стільникового зв'язку). Натисніть на кнопку «Додатково» і впишіть команду ініціалізації модему в поле «Доп. команди рядка набору »(команда у різних стільникових операторів буде різна, наприклад для Tele2 вона виглядатиме так: + CGDCONT = 1," IP "," internet.tele2.ru "). Натискаємо кнопки OK і «готово». З'єднання створено.
5
Запустіть BT Phone Manager. В меню «сервіс» натисніть «підключити». Відбудеться з'єднання КПК з телефоном і через нього з інтернет ом. Запустіть браузер Internet Explorer.
Зверніть увагу
Налаштування дано для операційної системи Windows Mobile 5.