Як в'язати стовпчик без накиду.

Стовпчики без накиду є базовими, основними петлями в в'язанні гачком. Дуже часто їх використовують у виконанні окремих деталей, а так же цілих виробів. Цими петлями в'яжуть коміри та манжети, хустки і капюшони, щільні частини спідниць і суконь. А з товстої пряжі можна виконати жакети і пальта. Стовпчики часто використовують при в'язанні шапочок і сумочок, тапочок і різних аксесуарів.
Вам знадобиться
  • Гачок, нитка для в'язання
Інструкція
1
Зв'яжіть повітряними петлями ланцюжок потрібної довжини. І перейдіть до в'язання першого ряду.
2
Розташуйте ланцюжок лицьовою стороною догори вздовж вказівного пальчика лівої руки.
3
Введіть гачок в другу петельку від краю. Підхопите робочу нитку і протягніть її через петлю на гачку.
4
Підхопите нитка ще раз і протягніть її через дві петлі утворилися на гачку. От і вийшов перший стовпчик.
5
В'яжіть аналогічно всі наступні стовпчики до кінця ряду, вводячи кінчик гачка послідовно в кожну петельку ланцюжка.
6
Виконайте для підйому одну повітряну петлю, її називають крайової. І переверніть в'язання.
7
Приступите до в'язання другого ряду аналогічним способом. Гачок вводите під обидві нитки останньої петлі першого ряду.
8
Пров'яжіть другий і всі наступні ряди таким же способом.
Зверніть увагу
При виборі гачка, звертайте увагу на його кінчик: надто круглий буде погано проколювати в'язання, а надто гострий дряпатиме пальці.
Корисна порада
Х - хрестиком умовно позначають стовпчик без накиду в схемах.Столбікі без накиду в залежності від візерунку можна в'язати трьома способами. Наприклад: захоплюючи обидві стінки петлі, тільки передню або тільки задню стінку, як в виворітних, так і в лицьових рядах.Еслі ви вирішили навчитися в'язати гачком, перше в'язання краще почати зі світлих нітей.Перед початком в'язання крупного вироби, краще зробити невеликий зразок, у вигляді квадрата. Його можна відпарити і дати підсохнути. Таким чином, можна уявити вид майбутньої моделі.
Якщо ви бажаєте йти в одну ногу з модою, то прийшов час навчитися в'язання. Адже без рельєфних або ажурних, пов'язаних своїми руками штучок, вам ніяк не обійтися. В'язання гачком зараз актуально як ніколи. Ви без великих зусиль освоїте всі ази. Одним з елементів у в'язанні гачком , є стовпчик з накидом . Використовуючи його, ви можете пов'язати спіднички, кофтинки та різні аксесуари.
Вам знадобиться
  • Гачок і нитки
Інструкція
1
Наберіть довільну кількість повітряних петельок. Плюс три повітряних петлі для підйому.
2
Зробіть накид. Введіть кінчик гачка в першу петлю підстави (тобто в четверту петлю за рахунком від гачка). Захопіть нитку знизу і витягніть петельку.
3
Візьміть нитку, підбивши гачок знизу. Потім пропустіть її через дві петлі, з трьох знаходяться на гачку. Захопіть ще раз нитку знизу.
4
Пров'яжіть стовпчик, пропустивши ниточку через 2 петлі, що залишилися на гачку.
5
Повторюйте, починаючи з пункту 2, кожен раз вводите кінчик гачка в першу зліва петельку підстави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Ryjf-rHg2E
Корисна порада
Існує два способи, як тримати крючок.1. Візьміть крючочек за його «щічки» вказівним і великим пальцем, так немов ви тримаєте нож.2. Називається «олівець». Це означає, що тримаєте гачок так, як ручку або олівець. При в'язанні гачком (особливо для початківців) гарантією вдалого виконання роботи, буде хороше правило: в'яжіть зразок, використовуючи ті нитки і той гачок, які знадобляться вам для роботи над виробом. Приділіть особливу увагу зміні Конча в клубку нитки. Краще це робити на початку ряду. Залишайте довгий хвіст пов'язаних ниток для того, щоб можна було закріпити його з ізнанкі.Вистірав готовий виріб, накрийте його махровим рушником і почекайте, коли вбереться більша частина води. Після цього обережно розтягніть модель і закріпіть краю булавками так, щоб річ прийняла потрібну форму.Чтоби виріб був твердим і тримало свою форму - накрахмальте його. Для цього використовуйте воду і рисовий крохмаль.