Як приготувати м'ясо в скороварці. Як смачно приготувати курку в скороварці.

Той, хто хоча б раз в житті спробував приготувати їжу в скороварке , оцінив всі переваги цього сучасного кухонного приладу перед звичайною каструлею. Особливим смаком володіє м'ясо, приготоване таким способом. Воно не тільки зберігає свій природний смак і насичений аромат, але і зберігає всі свої поживні властивості, особливо якщо приготовлено на пару.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Помістіть всередину скороварки спеціальну підставку для приготування їжі на пару. Якщо ви не виявили таку серед деталей, що входять в комплект вашого приладу, можете придбати її окремо або ж використовувати замість неї нижню частину від «мантоварки».
  2
  Залийте в скороварку близько 300-400мл чистої холодної або теплої води. Кількість рідини в пристрої не повинно бути менше 150мл. Простежте також і за тим, щоб верхня площина підставки була занурена в воду.
  3
  М'ясо ви можете покласти або на саму підставку скороварки, або в невелику металеву каструльку або керамічну піалу. Щільно закрийте прилад кришкою, поставте на плиту і включіть максимальний нагрів.
  4
  Через невеликий проміжок часу, що залежить від обсягу скороварки, інтенсивності нагріву, кількості і температури води, а також температури навколишнього середовища, робочий клапан пристрою випустить надлишок пара. Як правило, час первинного нагріву коливається від 5 до 15 хвилин.
  5
  Далі зменшіть нагрів приблизно в 2-3 рази і приступайте до відліку нового проміжку часу, тривалість якого визначається обраним вами рецептом приготування м'яса.
  6
  Після закінчення відліку основного часу приготування м'яса в скороварці вимкніть нагрів. Якщо робочий клапан пристрою закритий, відкрийте його та переконайтеся в тому, що тиск пара відсутня. Тільки після цього можете відкрити кришку.
  7
  Тепер дістаньте з скороварки м'ясо і використовуйте його відповідно до рекомендацій, описаними в рецепті приготування обраного вами страви. Концентрований м'ясний бульйон, що залишився на дні пристрою, можете використовувати як основу для супу і соусу.
  8
  Навіть жорстке м'ясо після приготування його в скороварці стає соковитим і ніжним.