Як відновити інтернет-гаманець.

Дуже неприємним фактом може стати те, що інтернет- гаманець користувача пропав у зв'язку з поломкою комп'ютера, зломом, втратою всіх даних про гаманець і т.п. Однак його відновлення при певних умов цілком здійсненно.
Інструкція
1
У різних платіжних системах є окремі особливості по відновленню гаманців. Наприклад, якщо доступ до Яндекс-гаманцю був втрачений просто через втрати платіжного пароля, можна відновити його або за допомогою СМС по телефону (якщо він був прив'язаний до рахунку), або за кодом відновлення через інтернет.
2
У першому випадку перейдіть за посиланням сайту і замовте новий пароль по СМС. Якщо прив'язі до телефону немає, то перейдіть відповідним посиланням, дайте відповідь на секретне питання, яку ви вказали при реєстрації, після чого на пошту прийде повідомлення з посиланням. Скопіюйте посилання в вікно браузера і вкажіть всі запитувані дані - дату народження і код відновлення, після чого можна система дасть дозвіл на заміну пароля на новий.
3
Відновлення інтернет-гаманця в цій системі можливе тільки за наявності резервної копії на знімному носії або в комп'ютері. Для відновлення потрібно заново встановити гаманець з збережених даних, після чого папки Data і DB потрібно поміняти на резервні. Ці дії викличуть синхронізацію.
4
Якщо ж гаманець втрачено повністю - т.е.резервной копії немає, грошові кошти з загубленого рахунки можна отримати, але вже тільки на новий гаманець. Однак це можливо тільки для тих користувачів, які при реєстрації вказали свої правильні паспортні дані.
5
В цьому випадку напишіть заяву про повернення грошей на новий гаманець, повідомте його номер і власні паспортні дані. З цими документами прийдіть офіс компанії або відправте документ рекомендованим листом. У разі надсилання листа заява має бути нотаріально завірено.
6
В системі WebMoney при переході на інший комп'ютер втрачається доступ до гаманців. Щоб цього не трапилося, заздалегідь скопіюйте на знімний носій файл ключів в розширенні * kwm. Або, якщо його немає, створіть його в меню за допомогою вкладки «Безпека», підрозділу «Зберегти ключі в файл». Також потрібно запам'ятати і пароль до файлу ключів, без якого дані неможливо буде встановити.
7
При переході на інший ПК потрібно буде встановити використовуваний WM Keeper заново і, увійшовши в нього за допомогою WM ID і пароля, вказати шлях до вашого файлу ключів і файлу гаманців, попередньо перенесених на новий комп'ютер.
Електронні гроші - це зручно. Мабуть, це головне гасло все систем електронних гаманців. Крім того, це безпечно. Чи не відберуть же у вас вночі пароль від електронного гаманця? Та й кишеньковим злодіям тут робити нічого. Найвідоміші в Росії інтернет-гаманці - Webmoney і Яндекс.Деньги.
Інструкція
1
Що робити, якщо ви втратили доступ до свого Яндекс-гаманцю? Варто подбати про це вже на етапі створення гаманця. Пароль від вашої поштової скриньки в системі Яндекс не дає права здійснювати фінансові операції. Для того щоб отримати можливість користуватися Ядекс-гаманцем, вам необхідно придумати платіжний пароль, а також код відновлення. Крім того, бажано прив'язати до вашого рахунку в системі Яндекс номер мобільного телефону. Він стане в нагоді для відновлення забутих паролів і для SMS-інформування про операції по рахунку.
2
Якщо до вашого гаманця прив'язаний телефонний номер, вам потрібно пройти по посиланню Яндекс.Деньги: «Мої телефони» (https://money.yandex.ru/restorepass.xml). Тут ви можете запросити новий пароль до вашого Яндекс-гаманцю, натиснувши на кнопку «Отримати SMS».
3
Відновити доступ до системи Яндекс.Деньги можна іншим способом. Для цього вам необхідно видалити старий пароль і створити новий. Знайдіть на будь-якій сторінці системи Яндекс.Деньги посилання «Відновлення забутого платіжного пароля» (https://sauth.yandex.ru/passport?mode=lostsecurepass) і перейти по ній. Для відновлення вам буде потрібно згадати секретне питання і відповідь. Після цього на електронну поштову скриньку, вказану при реєстрації, прийде лист. Відкрийте його і пройдіть по посиланню. Ви побачите сторінку з формою для введення особистої інформації. У відповідних графах введіть вашу дату народження (її ви повинні були вказати при реєстрації) і код відновлення, якщо ви його пам'ятаєте. Якщо ви вірно заповнили всі поля, ви потрапите на наступну сторінку, де вам потрібно буде ввести новий платіжний пароль. Знайте, у вас буде всього 5 спроб ввести код відновлення.
4
Якщо ви не змогли згадати код відновлення, то вам необхідно написати листа до служби підтримки (https://money.yandex.ru/feedback/?themeTitle=securepass). Вкажіть в зверненні всі дані, які ви пам'ятаєте. Служба підтримки відповідає оперативно.
5
Також можна написати заяву з вимогою про відновлення втраченого доступу до системи Яндекс.Деньги. Для цього необхідно зробити нотаріально завірену копію громадянського паспорта, а також написати заяву у вільній формі, де вкажіть всі дані, які ви пам'ятаєте. Заяву необхідно принести особисто за адресою м Москва, вул. Льва Толстого, будинок 16, або надіслати листом: 119021, г. Москва, а/я 57. В заяві обов'язково вкажіть координати для зв'язку з вами.