Як записати диск у форматі DVD-video. Як записати фільм на диск dvd r відео.

Існує безліч програмних засобів для запису звичайного відеофайлу в різних форматах на DVD- диск , тобто зробити прожиг. Ця проста процедура, до цих пір викликає у новачків підсвідомий страх. Між тим записати улюблений фільм на DVD зовсім нескладно.
Інструкція
1
Перший ступор зазвичай викликає різноманітність типів DVD-болванок. Різні DVD-R, DVD + R та інші назви змушують користувачів губитися в здогадах. Незважаючи на те, що формат DVD спочатку створювався для запису саме відеоданих, навіть середня буква розшифровується як Video, з часом його застосування розширилося, а букву стали читати як Versatile (багатоцільовий).
2
Пам'ятайте, щоб диск міг вільно читатися на вашому DVD-плеєрі, необхідно, щоб на ньому був значок диска з великими буквами DVD. Крім того, диски бувають одинарними - DVD-5 і двосторонніми - DVD-9. Як правило, для запису використовують диски першого типу, другий же тип дозволяє зробити запис більш високої якості, однак і вимагає більше часу.
3
Перш ніж відеофайл буде записаний на диск, він повинен бути перетворений в формат DVD, а його вміст повинен перебувати в папці під назвою VIDEO_TS. Якщо ви вже спочатку скачали відео в такому вигляді, можете сміливо записувати на диск за допомогою програм Nero Burning, Ashampoo Studio та ін. При цьому вибираючи проект для пропалювання (запису), вкажіть саме цю папку, а не один з її файлів.
4
Якщо файл у вас зберігається у відеоформаті, наприклад, avi, mpeg, mkv і ін, то його спочатку потрібно перетворити. Це може зайняти від двадцяти хвилин до пари годин залежно від програми і швидкодії комп'ютера.
5
Однією з найпопулярніших програм для створення DVD-video є продукт ConvertXToDVD компанії VSO. Програма дозволяє зберігати проекти, створювати індивідуальне меню, додавати звукові ефекти, вибір фрагментів, а також автоматичний прожиг диска після перетворення.
6
Самостійно запустити прожиг можна через пункт меню «Дія» -> «Записати готовий проект на диск». Виберіть по кнопці потрібну папку, яка за умовчанням створюється в директорії «Документи» -> «ConvertXToDVD» -> -> VIDEO_TS.
7
Іншою популярною програмою є DVD Flick, яка розповсюджується безкоштовно і працює навіть на дуже слабких комп'ютерах. Єдиним недоліком цієї програми можна назвати виключно англомовний інтерфейс.
8
Існує ще декілька програмних засобів для запису DVD-video. Це безкоштовні пакети Free Studio, DVDStyler, що володіють широким комплексом можливостей. І платні, наприклад, DVD Maker Platinum, який має розширені функції, такі як компресія вмісту, яка здійснюється утилітою DVD Fit без істотної втрати якості для того, щоб дані двошарового диска вмістилися на стандартному DVD. Плюс цієї програми ще й у тому, що з нею легко впорається новачок.
Багато користувачів ПК рано чи пізно стикаються з необхідністю запису інформації на DVD- диск . А причин для цієї потреби на сьогоднішній день є безліч. Наприклад, запасне копіювання важливої інформації, створення баз даних з музикою, створення завантажувальних диск ов, фотографій, документів, фільмів. Крім того, з появою DVD-RW диск ов є можливість використовувати один і той же диск , тобто повторно записувати і використовувати як звичайний інформаційний носій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Nero Burning ROM, DVD-диск
Інструкція
1
Записати файли на DVD диск можна за допомогою програми "Nero Burning ROM". Виберіть формат записуваного диск а DVD. Це може бути запис таких даних як mp3 файли, документи, картинки, відео файли, програми і т.д. Для цього виберіть потрібний пункт, а в ньому - пункт «Створити DVD з даними».
2
Потім відкриється підпрограма «Nero Burning ROM» для запису диск ів. Використовуйте колонки «три і чотири» - навігацію по ПК, знайдіть необхідну інформацію та перетяните її мишкою в першу з лівих колонок «один або два». У цих колонках можна створювати папки. Крім цього, з колонок «один і два» ви можете видаляти папки та файли, якщо помилково їх туди помістили або просто не хочете більше записувати саме ці папки або файли. А ось видалення інформації з правих колонок «три або чотири» призводить до видалення інформації з ПК, тому потрібно бути уважним! Праві колонки «три і чотири» виконують ті ж функції що і «Провідник», тобто тут можливе використання тих же прийомів виділення файлів.
3
У міру перетягування інформації стежте, щоб обсяг даних, який ви записуєте на DVD, не перевищив розмір самого DVD. Про це попереджає шкала обсягу, що знаходиться внизу вікна. Якщо берете двошаровий диск - перемкніть режим обсягу c DVD5 на DVD9. Це можна виконати за допомогою що виходить списку в нижньому правому куті вікна. Якщо вирішили записати інформацію, приміром, фільм розміром більш 2ГБ, тоді потрібно змінити стандарт запису диск а з UDF на ISO або ISO/UDF. Для цього закрийте працюючий проект (2-ий зверху, меню «Файл - Закрити» або праворуч хрестик, або переходите в меню «Файл - Створити», або натисніть на ліву кнопку миші по зображенню з аркушем паперу), внизу списку виберіть необхідний стандарт і натисніть кнопку «Новий». Якщо ненароком закрили панелі навігації для зручного перетягування файлів, що не панікуєте - її можливо відновити. Для цього перейдіть в меню «Вид - Перегляд файлів».
4
Після того як вся інформація буде підготовлена для запису, вставте DVD- диск в привод і починайте запісь.Чтоби почати записувати проект, натисніть на зображення зі «сірником і диск ом »на« Панелі »зверху або виберіть меню« Рекордер - Запис проекту ». Потім виберіть підходящу швидкість запису (якщо інформація важлива, виберіть запис середньої швидкості) і натисніть кнопку «Прожиг». Після цього почнеться запис DVD диск а.
5
Якщо хочете записати дані на DVD-RW, де вже присутня інформація, то потрібно перед записом нових даних старі видалити. Для цього зайдіть в меню «Рекордер» і виберіть вкладку меню «Стерти перезаписуваний диск ». Далі нічого не міняйте в настройках і натисніть кнопку «Стерти».