Як вибрати виносної жорсткий диск. виносної жорсткий диск для ноутбука Як вибрати.

Для перенесення великого обсягу інформації рекомендують використовувати зовнішні жорсткі диски . Це аналоги внутрішніх вінчестерів, які не вимагають установки всередину системного блоку і можуть бути підключені до включеному комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Керівництво користувача до жорсткого диска.
Інструкція
1
Почніть з вибору форм-фактора жорсткого диска. Найчастіше можна зустріти моделі, ширина яких становить 3.5 або 2.5 дюйма. Зовнішні вінчестери першої категорії досить громіздкі і важкі. Найчастіше дані жорсткі диски вимагають підключення живлення від мережі 220 Вольт. Цей факт істотно знижує їх мобільність. Дві основні переваги зовнішніх вінчестерів з форм-фактором 3.5 дюйма - це велика ємність диска і висока швидкість обробки інформації.
2
Наступною важливою характеристикою є ємність диска. Сучасні USB-вінчестери можуть мати об'єм від 250 Гб (2.5) до декількох терабайт (3.5). Не економте на придбанні жорсткого диска маленького об'єму, якщо в цьому немає необхідності.
3
Третя важлива характеристика - швидкість обробки даних. Вона поділяється на кілька основних параметрів: швидкість шпинделя і швидкість обміну інформацією між носієм і пристроєм, до якого він підключений. У тому випадку, якщо для вас важлива висока швидкість передачі, придбайте зовнішній жорсткий диск з інтерфейсом USB 3.0 або eSATA.
4
Обов'язково зверніть увагу на доступні інтерфейси зовнішнього вінчестера. Для з'єднання з більшістю пристроїв, наприклад персональним комп'ютером або телевізором, рекомендують використовувати канал USB.
5
Зверніть увагу і на дизайн зовнішнього жорсткого диска. У даному випадку мова йде не тільки про зовнішній вигляд. Деякі USB-вінчестери наділені металевим корпусом. Це трохи збільшує їх вагу, але дозволяє підвищити міцність пристрою.
6
Деякі зовнішні жорсткі диски вимагають підключення відразу двох роз'ємів USB. Зазвичай через один передається інформація, а інший необхідний для забезпечення харчування вінчестера. Подібні диски не завжди зручно використовувати з ноутбуками і телевізорами.
Зверніть увагу
Зовнішні HDD користуються великою популярністю і можуть використовуватися не тільки як переносний накопичувач, але і в якості жорсткого диска. Легкі та зручні за формою виносні жорсткі диски просто поміщаються в руці або кишені і зберігають безліч кило-, мега- і навіть терабайт різної корисної інформації у своєму маленькому корпусі.
Корисна порада
Якщо Ви давно хотіли придбати собі зовнішній жорсткий диск, але Вас лякало їх різноманіття, Ви не могли зорієнтуватися в моделях і виробників, ми пропонуємо Вам прочитати 5 порад щодо вибору гарного зовнішнього жорсткого диска. Отже, ви вирішили нарешті-таки купити справжній зовнішній (виносної) жорсткий диск для свого комп'ютера.