Як швидко і красиво накачати прес.

Бажання мати красивий і підтягнутий живіт мають як жінки, так і чоловіки, але далеко не всі готові докласти для цього необхідні зусилля. Проте, накачати прес можна всього за кілька місяців.
Інструкція
1
Харчуйтеся правильно. Якщо ви маєте жирові відкладення на животі, то одними фізичними вправами обійтися досить складно. Цей процес може затягнутися надовго, тому почніть зі свого раціону. Не мучте себе жорсткими дієтами, просто постарайтеся не є жирне, солодке, борошняне. Відмовтеся від алкоголю, солодких газованих вод і переключіться на овочі, фрукти, курку і рибу. Не їжте ввечері, пийте більше чистої води. Ці прості правила дадуть результат вже через пару тижнів.
2
Виконуйте вправи. Для цього вам не обов'язково купувати дорогий абонемент в спортзал, оплачувати індивідуального тренера і докладати інші зусилля. Ви цілком зможете досягти результатів у себе вдома, головне, мати бажання і не лінуватися. Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах і на видиху піднімайте корпус, напружуючи м'язи преса. Чи не притягайте підборіддя до грудей, спину тримайте злегка округленої.
3
Випрямите ноги, підніміть їх на дев'яносто градусів вгору, руки покладіть під сідниці. Опускайте ноги, не торкаючись підлоги, і повертайтеся в початкове положення. Поперек тримайте притиснутою до підлоги.
4
З того ж положення схрестіть ноги і виштовхуйте таз вгору. Намагайтеся не підстрибувати, а піднімати його повільно. Ця вправа ефективно впливає на нижній прес, але дається не з першого разу.
5
Знову зігніть ноги в колінах, покладіть руки за голову. Скручуйте корпус, підтягуючи лікоть до протилежного коліна.
6
Підтягніть ноги до себе, обхопіть їх руками. На видиху розкриває, відводячи прямі руки в сторони і витягаючи ноги (підлоги краще не торкатися). Затримайтеся в такому положенні, потім з вдихом поверніться у вихідне положення.
Зверніть увагу
Повторюйте кожну вправу не менш двадцяти разів. Якщо вам потрібний якнайшвидший результат, виконуйте комплекс два-три рази на день.
Корисна порада
Доглядайте за шкірою. Для того щоб живіт виглядав красиво, необхідно підтримувати його шкіру в хорошому стані. Користуйтеся зволожуючими лосьйонами для тіла. Якщо потрібно, купуйте ті з них, які мають ефект ліфтингу, тобто підтягування шкіри.