Як повернути гроші за якісний товар. здати річ в магазин повернути гроші.

На сторожі інтересів покупців товарів і послуг коштує федеральне законодавство і, зокрема, основний закон, регулюючий їхні стосунки з продавцями - «Про захист прав споживачів». Згідно з ним, ви можете повернути гроші за будь-який товар: куплений за готівковий, безготівковий розрахунок або в кредит. Повернути назад ви можете як товар, що виявився неякісним, так і той, який вас чомусь не влаштував, або ви просто передумали його здобувати.
Інструкція
1
Згідно ст.25 «Закону про захист прав споживачів», ви маєте право обміняти якісний непродовольчий товар на інший, аналогічний, якщо він не підійшов вам за своєю формою, габаритам, розмірами, кольором або будь-яким іншим параметрам. Якщо аналогічний товар відсутній у продажу або також не відповідає вашим вимогам, то ви вправі розірвати договір про купівлю-продаж з даними магазином і повернути ваші гроші.
2
Повернути гроші за якісний товар ви можете під цим приводом, єдиною умовою для такого повернення буде тільки його термін - протягом двох тижнів з дати придбання. В цьому випадку вам необхідно оформити своє прохання в письмовому вигляді і написати заяву на повернення грошових коштів.
3
Напишіть заяву на ім'я директора магазину, в якому був придбаний товар. В заяві, в його адресній частині, в правому верхньому куті, обов'язково вкажіть посаду керівника і найменування торговельної точки, адреса, де вона розташована. Нижче, після слова «від:», напишіть своє прізвище, ім'я та по батькові, адреса проживання та паспортні дані або номер будь-якого документа, що посвідчує вашу особу.
4
Посередині рядка напишіть слово «Заява» і викладіть суть справи. Вкажіть дату покупки, артикул і марку придбаного в даному магазині товару і викладіть прохання про повернення сплаченої за нього суми. В тому випадку, коли ви повертаєте якісний товар, ви не можете вимагати оплати вироблених вами транспортних витрат. Вказувати причину, по якій ви повертаєте товар в магазин, не потрібно, але можете написати про те, що він не підійшов вам з яких-небудь параметрами або по своїй комплектації.
5
Після слів: «У зв'язку з вищевикладеним, прошу повернути мені гроші за даний товар», вкажіть спосіб повернення грошей. Це може бути поштовий переказ на вказану адресу, переклад на банківський рахунок або готівкою через касу магазину. У разі, якщо ви хочете отримати гроші на рахунок, не забудьте вказати найменування вашого банку, його реквізити і номер вашого рахунку.
Здати куплений товар назад у магазин можна завжди, навіть якщо на ньому немає ніяких дефектів, а він просто вам не підійшов. Винятки становлять випадки, коли ви самі зіпсували куплену річ. Якщо ж ви не стали джерелом псування купленого товар а, та й річ абсолютно нова і красива, ви можете повернути її назад.
Інструкція
1
Щоб убезпечити себе від довгих з'ясувань стосунків з продавцем, прочитайте pакон «Про захист прав споживачів», в якому чорним по білому написано, що покупець має повне право обміняти непродовольчий товар на ідентичний у продавця , якщо він не задовольняє за формою, фасоном, кольором, розміром або іншим характеристикам. Тільки пам'ятайте, що дія закону поширюється тільки на двотижневий термін з моменту придбання товар а. Ви також можете отримати назад сплачену суму, якщо не підберете інший товар замість повернутого. Тільки аргументуйте свою відмову вагомими причинами.
2
Часто на вітринах магазину з вивісками про знижки і розпродажі дрібним шрифтом внизу вказано, що цей товар поверненню та обміну не підлягає. Однак насправді це не більше ніж брехня. Гарантійні зобов'язання за цей товар на продавці все одно залишаються, тому він зобов'язаний прийняти його назад, якщо у споживача виникли претензії. Якщо на якусь річ робиться знижка через присутнього на ній шлюбу, продавець зобов'язаний інформувати вас про це. В іншому випадку він повинен повернути вам гроші.
3
Ніколи не викидайте касовий чек, адже це, свого роду, гарантія того, що ви зможете повернути товар назад. На чеку знаходиться назва магазину, його реквізити, штамп. Таким чином, пред'являючи чек, продавець не зможе довести, що товар куплений в іншому місці. Таким же аргументом служить гарантійний талон, якщо він був виданий, або будь-які інші документи на покупку. Тому ніколи не поспішайте позбутися зайвих паперів.
4
Якщо ви зіткнулися з незговірливим продавцем, який відмовляється приймати назад товар , зверніться до його менеджеру і поясніть свою ситуацію, зачитавши права споживача. Якщо це не допомогло, зверніться до місцевих органів Держспоживстандарту, письмово оформивши прохання і приклавши всі необхідні документи (чеки, талони, гарантії).