Як навчитися танцювати фристайл.

фрістайлу називається вільний, сучасний танцювальний стиль, який нічим не обмежений. Він не вимагає знання стандартний рухів, танцюрист повинен імпровізувати, створювати щось своє.
Інструкція
1
Пошукайте в своєму місті курси танців або спеціальну школу. Можливі заняття і з індивідуальним тренером. Проте починати заняття рекомендується все-таки серед інших танцюристів. Таким чином, ви зможете спостерігати за ними, їхніми рухами, а це дозволить створити вам неповторний стиль. Просто беріть сподобалися вам варіації і додайте їх в танець, намагайтеся урізноманітнити його. Можливо, на перших порах імпровізувати виявиться досить важко.
2
Слухайте ту музику, яка вважається найбільш популярною у фрістайлі. Звертайте увагу на ритм. У вільний час переглядайте відеоматеріали. Вони дозволять вам дізнаватися нові рухи, навчать, як потрібно правильно рухатися. З них ви зможете дізнатися багато нової та корисної інформації. Додавайте в кожен танець власні варіації, міняйте порядок виконуваних рухів.
3
Намагайтеся приділяти заняттям не менше 10-20 хвилин щодня. Якщо є можливість, танцюйте перед дзеркалом. Так ви зможете побачити неточність виконання або, навпаки, дізнатися про те, що якийсь рух виходить у вас краще за інших.
4
Відвідуйте клуби або інші місця, де танцюють фрістайл. Спостерігайте за танцюристами і аналізуйте їх руху. Звертайте увагу на схожість/несхожість виконання танцю. Не соромтеся запитати поради у інших людей: напевно вони дадуть вам непогані поради і допоможуть удосконалювати ваше майстерність.
Зверніть увагу
Для занять фрістайлом не потрібно відповідати якимось спеціальним вимогам, адже навчитися танцю можуть люди різного віку і з будь-яким рівнем підготовки. Однак для досягнення очевидних результатів потрібно буде витрачати не менше двох-трьох годин на тиждень протягом цілого року. До речі, для тренувань вам не знадобиться ніякої особливої взуття чи одягу, ви можете займатися в тому, що для вас зручно і комфортно.
Напевно по телевізору або в інтернеті ви бачили відеоролики, в яких професіонали виконували всілякі трюки з футбольним м'ячем: підкидали і ловили їх ногами, перекидали через голову, набивали яким-небудь неординарним способом і так далі. Так от, це називається «футбольний фрістайл». Може здатися, що навчитися фрістайлу неможливо, проте потрібно просто задатися метою і запастися терпінням. Решта - справа техніки.
Інструкція
1
Для початку роздобудьте футбольний м'яч. Якщо ж дозволяють кошти, купіть спеціальний м'яч для фрістайлу. Одягніться і взуйтеся належним чином. Одяг повинен бути комфортним і не стискує руху. Ті ж вимоги пред'являються і до взуття.
2
Знайдіть зручне місце для навчання. Благо фристайл - це не футбол, а тому він і не вимагає великої місцевості для тренувань. Тепер можна приступати безпосередньо до тренувань. Перше, чому варто навчитися, це набивати або «карбувати» м'яч. Можете спочатку спробувати однією ногою. Потім підключайте часом другу ногу. При належній вправності ви за один-два дні зможете набивати м'яч з однієї ноги на іншу почергово. Далі слід потренуватися карбувати м'яч на колінах і на голові. Друге на порядок складніше. Прискорити цей процес можна, якщо покликати одного і пасувати м'яч один одному за допомогою голови.
3
Навіщо потрібно вчитися набивати м'яч? Професійні фрістайлери за день набивають не одну тисячу разів. Звідси і результати. Карбування м'яча у фрістайлі - це основа всіх основ.
4
Навчившись утримувати м'яч в повітрі за допомогою ніг, переходьте до виучіванію свого першого фінта. Називається цей трюк ATW, що означає «around the world». Його суть в тому, що вам потрібно при підкиданні м'яча встигнути прокрутити навколо нього ногу й успішно підхопити його, продовжуючи чеканку. Звичайно, для початківця фристайлера цей фінт буде складний. Однак за пару днів ви зможете ним оволодіти досконало.
5
Крім даного фінта є ще ціла сила-силенна всіляких рухів, але описувати їх можна нескінченно. Вдалих вам тренувань.