Як навчитися малювати теги.

Існують різні думки щодо написання тегів. Одним людям це справа здається легким, іншим - навпаки, важким. Однак мають рацію обидві сторони: навчитися малювати теги можна досить швидко, якщо докласти максимум зусиль і проявити терпіння.
Інструкція
1
Не слід відразу починати малювати теги на великому просторі (наприклад, на стінах будівель), як це прийнято у досвідчених райтерів. Краще потренируйтесь написання на листку паперу. Спробуйте створювати теги в різному стилі. Щодо оформлення напису немає особливих вказівок, однак, стежте, щоб всі прикраси були до місця. Так що тренуйтеся якомога більше, щоб виробити свій, особливий стиль. Не лінуйтеся звертати увагу на роботи інших райтерів, на їхню майстерність виконання.
2
Придумайте ваш власний тег. Постарайтеся, щоб він не повторював чиюсь вже існуючу підпис, був унікальний, красивий і легкий у виконанні. До речі, також він повинен містити в собі сенс (це може бути ім'я або придуманий нік). Саме за тегом інші райтери зможуть дізнаватися ваші малюнки.
3
До етапу малювання фарбою переходите лише після того, як створите вже безліч скетчів і «наб'єте» руку. Перед покупкою балончиків з фарбою поспілкуйтеся на форумах з уже досвідченими художниками. Вони підкажуть вам, матеріали яких марок і за якими цінами слід купувати. Напевно вони отсоветую вам купувати найдешевшу фарбу невідомого виробника, оскільки вона може зіпсувати ваш малюнок нерівним і тьмяним кольором. Як правило, в таких випадках рекомендують вироби фірм MTN або Montana. Їх продукція може коштувати в межах від 130-150 до 500 рублів.
4
Коли ви вирішите спробувати свої сили там, де збираються зазвичай все райтери, зверніть увагу на погоду: професіоналу буде не страшний вітер або навіть невеликий дощ, а ось вам він зможе зіпсувати всю роботу. Пам'ятайте, що краще виявиться малюнок, зроблений за сонячної і теплої погоди.
Зверніть увагу
Дуже важливим є той факт, що малюнки, зроблені вами на будь-якому громадському будинку, будуть прирівняні до вандалізму. А це суворо карається, за вандалізм ви можете потрапити під кримінальну відповідальність.