Як змінити характер і долю. Як вирішиться на вінчання.

Від властивостей особистості людини залежить його життя. У першу чергу тому, що залежно від своїх особливостей він тим чи іншим чином приймає рішення, а також їх реалізує. Якщо дійсне відрізняється від бажаного, можна спробувати змінити характер і долю.
Інструкція
1
Подумайте про те, як ви приймаєте рішення зазвичай. За даний процес відповідають аж ніяк не сильні сторони психіки. На людину в цій ситуації впливають неусвідомлювані потягу і суспільні норми. Для того щоб було легше і впевненіше приймати рішення, проаналізуйте свої глибинні потреби. А також зберіть якомога більше інформації про соціальні норми, значущих в тому суспільстві, в якому ви живете.
2
Реалізація прийнятих рішень у дорослих людей здійснюється усвідомлено і компетентно. Дізнатися сфери своєї компетенції вам допоможе наука соціоніка. У кожної людини є дві творчі сфери з існуючих восьми. Знайдіть їх і цілеспрямовано розвивайте.
3
Прогностичний талант розвивається шляхом спроб вгадати майбутнє на основі аналітичних даних або передчуття. Прагматичний талант - це вміння бачити користь та ефективність різноманітних предметів і людей, розуміння технології різного виду робіт. Емоційний талант - вміння підняти настрій (або зіпсувати), творити свята і маніпулювати станами. Психологічний дар - вміння будувати відносини і допомагати близьким відчувати себе коханими. Вольові здібності - вміння натиснути, вимагати, причому підходи можуть бути різними - від маніпуляцій відносинами до логічного переконання. Естетичний талант - вміння бачити красу і робити непоказне привабливим і цікавим, що радує погляд. Логічний дар - вміння вирішувати складні завдання, що вимагають аналізу та наукового підходу. Здатності бачити приховане - вміння бачити потенціал людини чи ситуації в розвитку. Визначте з них найбільш пріоритетні для себе.
4
Не старайтесь всяку ціну розвинути слабкі сфери. Розвивайте свої сильні сторони - і ви будете дуже яскраво виявленої індивідуальністю. Характер потрібно і можна міняти тільки в напрямку розвитку природних здібностей. А слабкі якості потрібно посилювати лише для полегшення прийняття рішень. І тоді доля буде до вас прихильна.