Як визначити характер людини за кольором очей. Як не зійти з розуму від самотності.

фізіогноміку - вчені, які вивчають зв'язок особистісних особливостей людини з його зовнішністю, стверджують, що між кольором очей і характером існує певна залежність . Звичайно, визначення тільки за кольором очей дасть не повний психологічний портрет, оскільки також важливо враховувати і багато інших риси зовнішності. Проте, забарвлення райдужної оболонки може сказати чимало цікавого про людину.
Інструкція
1
Люди з темно-карими, практично чорними очима відрізняються оптимізмом, енергійністю, рішучістю і життєлюбством. Вони володіють лідерськими задатками і неймовірною чарівністю. В деяких випадках їх прагнення досягти певної мети перетворюється на одержимість, що чинить деструктивний вплив на особистість.
2
Карий колір очей свідчить про чуттєвість, винахідливості і товариськості, а також схильності до частих змін настрою. Поєднання даних рис характеру часто робить карооких людей влюбливим, але швидко втрачає інтерес до об'єкта вчорашньої пристрасті. Крім того, володарі карих очей люблять покапризничать, однак ця неприємна особливість нерідко компенсується вмінням знаходити спільну мову з оточуючими.
3
Очі горіхового відтінку вказують на мрійливість, нерішучість, вразливість і чутливість своїх володарів. Вони схильні до усамітнення, часто переживають через всяких дрібниць. Однак у людей зі світло-карими очима є і сильні риси характеру, а саме працьовитість і надійність. Крім того, незважаючи на скромність і м'якість, вони здатні проявляти справжню твердість характеру, якщо на них виявляється надмірний тиск з боку.
4
Очі насиченого синього кольору говорять про емоційності і романтичності. Можна сказати, що синьоокі люди «живуть серцем». Це є одночасно їх і силою, і слабкістю. Так, наприклад, рішучість і безстрашність у людей з синіми очима нерідко поєднується з імпульсивністю і безтактністю.
5
Блакитні очі зазвичай зустрічаються у сентиментальних людей, люблячих мріяти про прекрасне. На жаль, далеко не ідеальна реальність часто провокує блакитнооких людей на надмірну образливість, примхливість і вимогливість до оточуючих. Зате багато володарі блакитних очей мають розвинену уяву, що дозволяє їм успішно займатися творчою діяльністю.
6
Люди з сіро-блакитними очима відрізняються рішучістю, чесністю, дотепністю і надійністю. Завдяки хорошій інтуїції і розвиненому почуттю справедливості з них виходять чудові порадники, які ніколи не залишать одного в біді. Однак власникам сіро-блакитних очей іноді не вистачає чуйності.
7
Сіроокі люди відрізняються блискучим розумом, практичністю, доброзичливістю і відвагою. Як правило, вони з успіхом долають будь-які труднощі і завжди готові допомогти оточуючим. В деяких випадках надмірно розвинута владність і напористість людей з сірими очима переростає в деспотизм по відношенню до оточуючих.
8
Сіро-зелене забарвлення райдужки властива розважливим, працьовитим і терплячим людям, які віддають перевагу тримати свої емоції під контролем. Однак, незважаючи на свою прагматичність, володарі сіро-зелених очей здатні проявляти справжню чуйність і ніжність.
9
Зелені очі говорять про чуттєвості, доброті і чуйності, які поєднуються з гордістю і незалежністю. Зеленоокі люди прагнуть до досконалості і того ж очікують від оточуючих, тому часто здаються неприступними. Завдяки таланту бачити людей наскрізь, власники зелених очей часто роблять відмінну кар'єру.
10
Найбільш рідко зустрічається жовтий колір очей. Жовтоокий люди дуже неординарні, артистичні, безстрашні, хитрі й непередбачувані. Серед них зустрічаються як дуже вірні й віддані люди, так і надзвичайно підступні особистості.
Наука фізіогноміка вивчає зв'язок характеру людини з його зовнішністю. Чимало уваги приділяє вона очам , які недарма називають «дзеркалом душі». Вважається, що колір очей може підказати уважному людині про те, які властивості характеру притаманні його співрозмовнику. Звичайно, впевненим на "всі сто" в результаті ви бути не можете, але все-таки цікаво перевірити висновки, які роблять фізіогномісти.
Інструкція
1
Люди із зеленим кольором очей напористі, витривалі, уперті і послідовні. Вони принципові і цілеспрямовані, трохи консервативні, але можуть змінити свої погляди під тиском обставин. Вони справжні трудоголіки і не шкодують зусиль для досягнення намічених цілей. Не прагнуть бути лідерами, але часто стають ними завдяки своєму професіоналізму та вмінню знайти правильне рішення будь-якого питання. В любові вони постійні тільки в тому випадку, якщо знайдуть свій ідеал і полюблять серйозно.
2
Блакитноокі люди - в більшості своїй романтики і мрійники, постійно мріють про кохання. Жінки дуже чутливі до зовнішніх проявів почуттів - їм подобаються красиві залицяння з букетами, шампанським. Схильні до депресій, в які можуть впадати навіть через дрібниці, схильні до частої зміни настрою, в роздратуванні бувають гневливи і запальні. Людей з блакитними очам і часто можна зустріти в артистичному середовищі. Ті з них, хто по цветотипу відноситься до Весни або Осені, мають більш постійний і легкий характер, менш примхливі і здатні на найглибші почуття.
3
Володарі сірих очей - трудівники. Їх відрізняє високий інтелект, вдумливість і допитливість. Вони практичні і реалістичні, твердо стоять на ногах. Сіроокі люди можуть бути сухуваті і стримані, але на них завжди можна покластися. Якщо ви потрапляєте в коло людей, про яких вони піклуються, ти можете відчувати себе як за кам'яною стіною. У тих ситуаціях, коли потрібно не розум, а витривалість або спритному вони не сильні, оскільки не володіють ні фізичною силою, ні розвиненою інтуїцією. В любові відрізняються сталістю і вірністю.
4
Кароокі - привабливі, чуттєві і дотепні. Вони темпераментні і запальні, але образу в душі тримають недовго. Відрізняються товариськістю, до них тягнуться люди. Характер у них примхливий, можуть почати справу і кинути його, не закінчивши. За своєю природою володарі карих очей дуже легко закохуються, але, часом, їхні почуття остигають також швидко, як і спалахують.
5
Люди з чорними очам і мають сильну енергетику, володіють неспокійним характером, ініціативні і дуже життєздатною. Відносно предмета своєї любові виявляють сильну пристрасть, що чревато поспішними і неправильними рішеннями. Якщо вони щось задумали або захотіли, то ніяких перепон для досягнення своєї мети для них не існує. Не розуміють і не приймають відмов.