Як завести машину-автомат в мороз. Як правильно водити машину на автоматі новачкам.

Наступ зимового періоду пори року стає справжнім випробуванням для водіїв і автомобілів. Що встановилися морози перетворюють ранковий запуск двигуна в досить скрутне захід. І якщо автомобілі з механічною коробкою передач і сів акумулятором можливо завести з буксира, то машину- автомат буксирувати забороняється.
Інструкція
1
Власникам автомобілів з автомат іческой трансмісією готуватися до зимової експлуатації потрібно більш ґрунтовно. В ході підготовки з перекладу автомобіля на зимовий режим роботи необхідно: замінити моторне масло, а також придбати новий акумулятор, якщо встановлена батарея служить вже більше трьох років. А коли вона почала «вередувати», незважаючи на тривалість терміну експлуатації, поміняйте її в обов'язковому порядку.
2
Для полегшеного запуску двигуна в зимовий сезон промисловість випускає різні паливні присадки, які покращують характеристики займання холодного бензину. Необхідно також враховувати, що при зниженні температури навколишнього повітря нижче мінус 32 градуса - бензин втрачає свої властивості. Не забувайте про це.
3
Ранковий запуск двигуна в сильний мороз починати треба з включення ближнього світла фар. Буквально на пару хвилин. Подібна дія кілька розігріє електроліт в акумуляторі. В результаті підвищиться ємність батареї, і вона зможе більш ефективно провертати застиглий мотор.
4
Після декількох невдалих спроб запуску двигуна автовласником, можна рекомендувати йому справити впорскування у всмоктуючий колектор невеликої кількості ефіру, призначеного для полегшення пуску двигуна взимку.
5
Якщо зазначені способи не забезпечать повноцінного запуску застиглого двигуна, то водієві не обійтися без пуско-зарядного пристрою або «прикурювання» від сусіда по стоянці. У будь-якому випадку буде потрібно відновити ємність акумуляторної батареї, а потім вже повторювати спроби запуску двигуна на машині з автомат ом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/3tfaWLE2LDw
Зверніть увагу
Як завести машину в мороз - ПОВНИЙ КУРС. Отже, якщо машина справна - вона повинна заводиться в будь-який мороз. Що необхідно для справного автомобіля: - Працездатний акумулятор - Підходяще масло - Вчасно змінення свічки - Вчасно змінення фільтри - Цілі проведення й трамблер - Відсутність води в баку і на проводці. Якщо Ваш акумулятор "напівживий" - ви точно не зможете завести машину в мороз.
Корисна порада
Машина взимку - як завести машину в мороз. 22 листопада 2010. Холодна пора року - це суща головний біль для багатьох автовласників, адже на морозі машина рішуче відмовляється заводитися, часто глухне і взагалі "не хоче їхати". Як завести машину в мороз. Порада 1. Ще до настання холодів налаштуйте запалювання. Зайво буде установка контактного запалювання на карбюраторних машинах, а якщо мотор інжекторний, то варто "залити" найбільш свіжу прошивку ЕБУ (електронного блоку управління).
Чим на вулиці стає холодніше, тим складніше завести автомобіль. Багато автолюбителів стикалися з проблемами запуску машини в морози . Lada Priora, як і деякі інші автомобілі, буває важко завести в мороз.
Інструкція
1
Починаючи заводити автомобіль, що не крутите стартером більше 20 секунд. Це марно, і ви тільки швидко посадите акумулятор. Між спробами завести двигун робіть інтервал в 20 - 30 секунд.
2
Увімкніть ближнє світло на 1-2 хвилини. Це допоможе трохи прогріти двигун. Тут головне не перестаратися, а то можна і посадити акумулятор повністю.
3
Лада Пріора - машина з інжекторним двигуном, тому не натискайте на педаль газу при запуску. А так як коробка передач механічна, то перед запуском потрібно вичавити педаль зчеплення. Не намагайтеся завести автомобіль «з штовхача» - це тільки зашкодить вашому авто.
4
Якщо машина не заводиться, відкрийте капот і подивіться, чи міцно прикріплені дроти до акумулятора. Перевірте стан свічок. При необхідності їх треба замінити або прочистити.
5
Якщо акумулятор сів, є спосіб завести машину, «прикуривши» від іншого акумулятора. Використовуйте для цього спеціальні дроти. З'єднайте ними два акумулятора і спробуйте завести свою машину.
6
Екстремальний спосіб запуску двигуна - це застосування ефірного сполуки. Воно впорскується у впускний колектор. Придбати спеціальний засіб можна в будь-якому автомагазині.