Як зберегти закладки в Firefox при перевстановлення. Як експортувати закладки при перевстановлення програмного забезпечення.

У брешемо переустановлення інтернет-браузера або всієї операційної системи деякі користувачі «втрачають» важливі закладки . Для запобігання таких наслідків рекомендують періодично зберігати важливі посилання або користуватися спеціальними плагінами.
Вам знадобиться
  • - Mozilla FireFox.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили перевстановити браузер Mozilla FireFox і хочете зберегти всі закладки, то використовуйте стандартні можливості цього інтернет-браузера. Запустіть FireFox і відкрийте панель управління програмою. У новому меню виберіть пункт «Закладки».
2
Після відкриття зазначеного меню натисніть кнопку «Імпорт та резервне копіювання» і виберіть пункт «Резервне копіювання». Виберіть папку, в яку буде збережений файл з закладками. Краще використовувати для зберігання цих даних той розділ диска, на якому не встановлено операційних систем. Це дозволить відновити дані після переустановлення Windows.
3
Введіть назву файлу із закладками. Натисніть кнопку «Зберегти». Тепер відкрийте панель управління і виберіть меню «Установка та видалення програм». Виконайте деінсталяцію браузера FireFox. Знову встановіть цю програму.
4
Запустіть FireFox і відкрийте меню «Імпорт та резервне копіювання». Виберіть пункт «Імпорт закладок з HTML-файла». Вкажіть шлях до збереженого раніше файлу, виділіть його і натисніть кнопку «Відкрити». Перезапустіть браузер.
5
Якщо ви хочете встановити автоматичний запис закладок на зовнішньому сервері, запустіть браузер і відкрийте меню налаштувань. Виберіть вкладку «Синхронізація». Натисніть кнопку «Налаштування FireFox Sync». Перейдіть в меню «Створити обліковий запис». Зареєструйтесь в системі. Обов'язково збережіть файл-ключ. Він необхідний для входу в ваш аккаунт на сервері FireFox Sync.
6
Налаштуйте параметри синхронізації і видаліть браузер. Після установки нової версії FireFox відкрийте вкладку «Синхронізація» і натисніть кнопку «Увійти в обліковий запис». Введіть пароль і вкажіть місце зберігання ключа. Дочекайтеся завершення синхронізації закладок.