Як зробити паливо.

Під час поїздок по незнайомих місцях, коли автомобіліст вимушений заправляти машину на невідомих АЗС, досить імовірно, що в паливний бак потрапить неякісне паливо з низьким октановим числом.
Вам знадобиться
  • - паливна присадка - 1 флакон
Інструкція
1
Теоретично, якщо ви заправилися неякісним бензином, то все паливо потрібно негайно злити з бака без залишку. А потім заправити машину бензином з високим октановим числом і продовжувати поїздку. Але на практиці втілити теорію в життя виходить дуже рідко. Отже, автомобіліст вимушений на межі своєї нервової системи продовжувати поїздку, піддаючи двигун автомобіля невиправданому ризику, порушуючи екологію навколишнього середовища.
2
Але вихід з вельми складній ситуації, пов'язаної із заправкою машини неякісним паливо м, знайшли фахівці хімічної промисловості. Завдяки їм у торгівлі з'явилися різні паливні присадки, що підвищують у тому числі і октанове число бензину.
3
Добравшись до найближчого автомагазину, придбайте флакон з присадкою, яка зробить паливо з низьким октановим числом високооктановим. Вдобавок після додавання присадки в паливний бак підвищиться прийомистість і потужність мотора, а викиди шкідливих речовин в атмосферу знизяться на порядок. Витративши незначну суму грошей, ви перетворите поїздку на автомобілі з обтяжливою в приємну.
Зверніть увагу
Присадка в паливо додається з розрахунку 150 мл на 50 л бензину.