Як відправляти на гостьову книгу.

Багато сайтів мають так звані гостьові книги - окремі сторінки, де будь-який користувач або відвідувач сайту може висловити свою думку або поставити запитання. Запис у гостьову книгу на особистій сторінці користувача соціальної мережі - це можливість передати знайомому привіт, доповнивши своє повідомлення красивою картинкою.
Інструкція
1
Перейдіть на сторінку з гостьовою книгою і знайдіть форму для введення повідомлення. Заповніть всі поля, що містяться в ній. На різних сайтах ці пункти можуть відрізнятися, іноді потрібно ввести ім'я, e-mail, кодове слово, цифри або їх поєднання. Надрукуйте повідомлення у відповідне поле.
2
Якщо ви хочете доповнити своє повідомлення картинкою і в гостьовій книзі є опція «Вставити фото» (наприклад, на сервісі «Мій Світ»), то натисніть на посилання. Відкриється окреме вікно «Вставити картинку». Виберіть тип картинки і спосіб завантаження - небудь з комп'ютера, або з інтернету.
3
Якщо вибраний перший тип, то натисніть «Огляд ...», виберіть зображення на комп'ютері та натисніть на клавіатурі Enter. Потім клікніть по кнопці «Завантажити». Зображення буде завантажено.
4
Якщо обраний другий тип, то скопіюйте адресу картинки: натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть у випадаючому меню «Копіювати посилання на зображення». Відкрийте вікно із завантаженням на сервісі і в полі поруч з «З інтернету» вставте посилання поєднанням Ctrl + V. Натисніть «Завантажити». Зображення буде завантажено.
5
У випадку, якщо треба додати анімацію або зображення, а опції «Вставити фото» немає, то скористайтеся будь-яким з відомих фотохостингів, тобто сайтів, за допомогою яких можна розміщувати картинки в мережі, наприклад, radikal.ru. Перейдіть на сторінку обраного сервісу. Зніміть галочки біля написів «Зменшити до ...» і «Оптимізувати формат», у полі «Якість JPEG» поставте 100 - це робиться для того, щоб зображення було опубліковано в первісному розмірі та хорошій якості.
6
Потім натисніть кнопку «Огляд ...» або «Вибрати ...». Виберіть з папки потрібне зображення і натисніть «Відкрити», після цього натисніть на кнопку «Завантажити». Після завантаження, яка може зайняти деякий час, виберіть посилання під номером 6 («HTML: картинка в тексті»), якщо хочете, щоб інші користувачі бачили зображення в його вихідному розмірі, або посилання під номером 7 «HTML: прев'ю - збільшення по кліку », щоб в повідомленні було превью.
7
Скопіюйте в буфер обміну, клікнувши на посилання (подсветится синім) і натиснувши на клавіатурі клавіші Ctrl + C. Вставте в повідомлення після тексту сполучення клавіш Ctrl + V. Натисніть «Відправити» або «Додати», коли упевнитеся, що повідомлення готово.