Як оживити акумулятор. підключення крокової двигуна.

Більшість водіїв, що йдуть в морозний ранок на стоянку для автомобілів, не покидає думка про майбутній запуск двигуна своєї машини. І що робити коли мотор відмовиться заводитися через що сів за ніч акумулятора ?
Вам знадобиться
  • - кабелі- «прикурювача».
Інструкція
1
На жаль, завести автомобіль в сильні морози вдається далеко не кожному автомобілісту. А після кількох невдалих спроб запустити двигун найгостріше постає запитання: як оживити акумулятор?
2
Способів виходу із ситуації водійська практика налічує, як мінімум, два.Первий з них: витягти свій акумулятор з підкапотного простору, віднести його в тепле приміщення і залишити там на одну-дві години. Ще краще занурити батарею в таз з гарячою водою. Буквально через годину, після зворотної установки акумулятора в автомобіль, стартер буде інтенсивно провертати двигун.
3
Другий спосіб: за допомогою кабелей- «прикуривателем» під'єднати свій акумулятор до клем батареї заведеної машини. Зарядка, тривалістю 10-15 хвилин, дозволити істотно відновити ємність акумулятора . Отже, напруга і сила струму, що віддається батареєю, збільшиться, що дозволить стартеру з достатньою силою провернути двигун для успішного пуску.
4
Корисна порада
Перед ранковим запуском двигуна в мороз, не поспішайте повертати ключ у замку запалювання в положення «Стартер». Спробуйте включити на пару хвилин що-небудь з електрообладнання, яке споживає середнє навантаження. Наприклад, обігрів сидінь.
При перепрошивке PSP можуть виникнути проблеми, в результаті яких ігрова консоль може просто перетворитися на «цеглина». Після невдалого оновлення ПО або даунгрейда завжди можна спробувати оживити зламану приставку. Для цього попередньо її необхідно перевести в режим відновлення.
Вам знадобиться
  • - флешка MS Duo об'ємом не менше 256 мегабайт, але не більше 4 ГБ;
  • - друга працююча приставка PSP з версією прошивки 1.5 або модифікацією;
  • - файл прошивки 1.50, який можна скачати з інтернету;
  • - утиліти Pandora's Battery Firmware Installer і Pandora's Battery Creator
Інструкція
1
Щоб перевести PSP в метод відновлення необхідно скористатися спеціальною батареєю, яку можна зробити в звичайних умовах з стандартного акумулятора для PSP, а після процедури відновлення повернути її в звичайний стан.
2
Вставте флешку в робочу PSP і підключіть приставку через провід USB до комп'ютера.
3
Відформатуйте носій стандартними засобами системи (права клавіша миші - "Форматувати"). Як формат бажано вибрати FAT32. Потім перейдіть в командний рядок («Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок») і запустіть утиліту спецформатування за допомогою команди mspformat.exe X, де X - буква флешки.
4
Вимкніть режим USB на PSP і знову ввімкніть. Створіть на карті пам'яті папку PSP/GAME150 і скопіюйте папки battery і installer в дану директорію. Скачаний апдейт 1.5 скопіюйте в корінь флешки (файл повинен мати назву UPDATE.pbp).
5
Знову відключіть режим USB і запустіть інсталятор прошивки Pandora's battery firmware installer. Знову включите USB на приставці і скопіюйте в корінь диска C файл msipl.bin.
6
Запустіть командний рядок введіть команду: msinst.exe X c:/msipl.binX - буква флешки в системі. Знову відключіть USB і запускайте Pandora's Battery Creator на приставці. Для перекладу батареї в сервісний режим затисніть кнопку X пристрою.
7
Вставте Magic Memory Stick в приставку і вставте батарею. Увімкніть пристрій і після появи меню затисніть клавішу X. Запускається режим даунгрейда, після закінчення якого ви зможете повернути батарейку в нормальний режим. Вийміть флешку з PSP, підключіть підзарядку і повністю вимкніть консоль. Увімкніть приставку і вставте флешку, а після завантаження вже вставляйте батарею. Знову запустіть Pandora's Battery Creator і натисніть []. Знову робіть вимикання, а потім знову включайте. Режим батареї змінений.
Зверніть увагу
Після даунгрейда буде встановлена прошивка версії 1.5. Ви не зможете поставити на неї інші модифікації.