Як поміняти розкладку.

Розкладка клавіатури в різних мовах, навіть з однаковими буквами, наприклад, латинськими, може бути абсолютно різною. Розкладка може встановлювати відразу кілька символів і значень на одну клавішу. Змінювати, включати і відключати мову введення і мовні розкладки клавіатури можна за допомогою мовної панелі Windows.
Інструкція
1
Зверніть увагу на дві букви в треї - RU або EN, у годинника, на панелі програм Windows. Вони відображають мову введення, який активований в даний момент. RU - російська, EN - англійська мова, відповідно, розкладки клавіатури для двох країн: Росії та США.Чтоби змінити розкладку , натисніть сполучення "Shift" + "Alt" в лівій частині клавіатру, при цьому, перша клавіша повинна бути натиснута трохи раніше другий. Якщо мова введення не змінився, натисніть "Shift" + "Ctrl" по тій же схемі. Змінити поєднання клавіш можна, клацнувши по значку в треї правою кнопкою миші і вибравши пункт меню «Параметри».
2
У вікні «Мови та служби текстового вводу» виберіть вкладку «Перемикання клавіатури» і знайдіть розділ «Сполучення клавіш для мов введення». В ньому виберіть курсором пункт «Переключити мову введення» і натисніть клавішу «Саманта поєднання клавіш ...», розташовану нижче. У новому невеликому вікні круглим значком вибору встановіть поєднання клавіш для зміни мови введення і розкладки клавіатури.
3
Для додавання національної розкладки клавіатури у вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Додати ...» і в новому вікні виберіть країну і одну з її клавіатур. Після чого натисніть "OK". Розкладка буде додана.
4
Також у вкладці «Загальне» можна встановити розкладку клавіатури за замовчуванням. Це мова, на якому ви друкуєте найбільше. Для цього в розділі «Мова вводу за замовчуванням» з випадаючого меню виберіть потрібну мову та країну, потім натисніть «Застосувати» і "OK".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zAX3xUvkQrs