Як підвищити статус ВКонтакте.

Якщо ви хочете, щоб ваш профіль Вконтакте виводився першим в пошукових запитах, чи прагнете отримати певні права в додатках, то необхідно підвищити свій статус. Виконати це можна кількома способами, починаючи від заповнення докладної інформації про себе та закінчуючи покупкою рейтингу.
Інструкція
1
Зайдіть в свій профіль Вконтакте. Під вашою фотографією є шкала з відсотками, яка відповідає вашому статусу в соціальній мережі. Для збільшення рейтингу під шкалою є певні рекомендації. Клацніть на них і виконайте необхідні дії.
2
Натисніть на кнопку «Редагувати сторінку» і перевірте заповненість профілю. Чим більше інформації у вас зазначено, тим більше у вас буде високий статус. Варто відзначити, що з оновленнями мережі Вконтакте нерідко додаються і нові пункти в анкеті, тому час від часу перевіряйте дану інформацію. При повністю заповненій особистої інформації ви отримаєте 20% до рейтингу, за навчальні заклади - ще 20%, контактна інформація - 10% і улюблені місця - 10%. Якщо у вас не варто аватар, то також поставте його, оскільки він дає 25% до статусу.
3
Запрошуйте нових користувачів у соціальну мережу Вконтакте. Якщо вони зареєструються на вашу запрошення, то ви отримаєте додатково 25% від їх статусу. Для цього клацніть на кнопку «Запросити» в панелі інструментів сайту і отримаєте посилання. Скопіюйте її та відішліть будь-яким зручним способом вашому другу. Додаткові бали ви отримаєте після того, як новий користувач заповнить свої дані і поставить аватар.
4
Просіть друзів віддавати свої голоси за вас, щоб збільшити статус. Також певні відсоток отримаєте, якщо будете самостійно голосувати за інших.
5
Купуйте голосу і витрачайте їх на підвищення свого статусу. Виконати це можна у розділі «Мої налаштування». Перейдіть на вкладку «Баланс» та натисніть кнопку «Отримати голоси». Виберіть спосіб оплати. Ви можете придбати голосу за допомогою смс-повідомлення, кредитної карти, електронного гаманця Webmoney або Яндекс.Деньги. також на сервісі є інші способи поповнення, які можна подивитися, натиснувши на відповідне посилання.