Як заборонити перегляд сайту.

У мережі інтернет можна зустріти безліч сайтів, які з тих чи інших причин можуть бути вам неприємні. Приміром, порнографічні ресурси, які б ви не хотіли показувати дітям, або сайти, що поширюють віруси або складаються з нав'язливої реклами. У цьому випадку ви можете заборонити перегляд подібних сервісів допомогою зміни налаштувань браузера, фаєрволла або операційної системи.
Інструкція
1
Відкрийте меню браузера Opera і виберіть розділ «Налаштування». Перейдіть на вкладку «Розширені» і відзначте пункт «Вміст». Натисніть на кнопку «Заблокований вміст». З'явиться вікно, в яке ви можете додавати адресу будь-якого сайту, перегляд якого ви хочете заборонити. Якщо в майбутньому ви захочете розблокувати ресурс, то виділіть відповідне посилання і натисніть кнопку «Видалити»
2
Зайдіть на офіційний сайт браузера Google Chrome і Firefox. Тут вам необхідно завантажити додаток Personal Blocklist (для Chrome) і Blocksite (для FireFox). Даний плагін дозволяє формувати чорний список сайтів, які заборонені до перегляду.
3
Запустіть браузер Internet Explorer. Відкрийте меню «Властивості» і перейдіть в розділ «Зміст». Натисніть на кнопку «Включити» і виберіть вкладку "Дозволені вузли». Вкажіть адресу сайту і поставте галочку біля напису «Ніколи», щоб заборонити відкриття даного ресурсу в браузері. Також можна вказати пароль, який дозволить переглядати заблокований сайт.
4
Скористайтеся спеціальними програмами для блокування сайтів. Наприклад, додатком NetPolicce, Jetico та інше. Вони досить прості в управлінні. Після установки уважно ознайомтеся з інструкцією по налаштуванню, щоб випадково не заблокувати потрібні сайти. Таким чином, вам немає необхідності постійно змінювати налаштування браузерів, якщо ви користуєтеся декількома для відвідування мережі інтернет.
5
Внесіть зміни в конфігураційний файл hosts. Даний спосіб заборони перегляду сайту є найефективнішим, однак вимагає уважності і певних навичок в роботі з системними файлами. Документ знаходиться за посиланням C://WINDOWS/system32/drivers/etc/hosts і відкривається за допомогою звичайного блокнота або текстового редактора. Якщо ви його не можете знайти, то зайдіть у властивості папки і поставте галочку біля напису «Відображати приховані папки та файли». Додайте в самому кінці файлу hosts рядок, який складається з IP-адреси вашого хоста і адреси сайту, який потрібно заблокувати.